AUTO JA TULEDE POLEERIMINE NING VAHATAMINE

KLIKI TEENUSEL, ET NÄHA TÄPSEMAT KIRJELDUST:

+Auto poleerimine

Auto poleerimine – see teenus võimaldab hoida auto kere puhtana ja korras ning taastada esialgset sära autol, mille välisilme on kannatada saanud suurest hulgast pesudest ja keskkonna agressiivsetest mõjudest.

Poleerimise käigus likvideeritakse värvi mikropraod ja kriimustused, värvkate kaetakse kaitsekihiga, täites värvis peenemaid ebatasasusi ja poore ning säilitades seejuures mitte ainult auto läiget, vaid ka pikendades lakkvärvi kestvust.

Sõltuvalt kere seisukorrast saab pakkuda mitmeid kere poleerimise viise, nagu ka erinevaid oodatavaid tulemusi:

  • Kaitsepoleerimine – annab autole täiendavat sära, kaitseb kere pealispinda ja värvkatet keskkonna mõjude eest.
  • Taastuspoleerimine – aitab autol tagasi saada esialgset läiget ja sära, eemaldada väikesi kriimustusi ja taastada värvkatte värvi küllastumust.
  • Süvapoleerimine – aitab, kui auto värvkate on kaotanud esialgse läike ja kaetud nn. ämblikuvõrguga ja kriimustustega.
  • Läikepoleerimine

Kaitsepoleerimise põhiline erinevus taastamispoleerimisest seisneb poleerimispastades. Kaitsepoleerimisel kasutatavad pastad ei sisalda abrasiivset koostist.

Tähtis teada! Abrasiivsete poleerimiste arv on piiratud 2-4 korrani, kuna ühe poleerimisega kulub 10-20 mikronit lakkvärvi. Tehase poolt värvitud lakkvärvi kihi paksus on sõltuvalt tootjast 80 kuni 130 mikronit.

Siit leiad lisainfot erinevate poleerimisviiside kohta.

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

 

auto poleerimine

+Tulede poleerimine

Juhul kui esituled on kaotanud oma kirkuse, siis on tulede poleerimine kõige õigem lahendus.

Plastikust valmistatud esi-ja tagatuled tuhmuvad aastate jooksul ning neile tekivad jooned, kriimustused ja täkked. Ära hõõrutud ja ähmaste tulede korral ei kannata mitte ainult auto välimus, vaid see mõjub ka tulede optilistele omadustele. Valgusvoog muutub tuhmiks ja hajutatuks, mis vähendab oluliselt sõiduohutust.

Poleeritud plastiktuled ei ole võrreldavad taastatud tulede plastiku läbipaistvusega. Poleerimise aeg sõltub tulede seisundist, kuid keskmiselt kulub sellele aega 10-15 minutit igale tulele.

Tähelepanu! Tulede poleerimisega ei kao sügavad kriimustused ja täkked, vaid see annab tuledele juurde sära ja läbipaistvust nii palju, kui seda on võimalik saavutada ilma plastiku taastamiseta.

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

 

tulede poleerimine

+Tulede taastamine

Plastikust autotuled tuhmumine on põhjustatud vananemisest,  erinevatest ilmastikutingimustest, ebaõigest puhastamise viisist, liivast, mis lendleb autorataste alt jms.

Tuhmunud tuledel ei kannata mitte ainult väline ilme, vaid ka lambi valgus muutub tuhmiks ja hajutatuks, mis vähendab liiklusohutust.

Plastikust tulede taastamine võib tõsta valguse heledust kuni 50%.

Plastiktulede taastamiseks kasutatakse spetsiaalseid tehnoloogiaid ja vahendeid, mis võimaldavad säilitada pikka aega laternate head läbipaistvust.

Tähtis teada! Laternate taastamine erineb oluliselt poleerimisest, nii hinnalt, kui ajakulult.

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

 

tulede taastamine

+Autokere vahatamine

Auto vahatamine on kõige lihtsam kaitse autokerele. Autovaha ei tee autovälimust mitte ainult kirkaks, vaid on ka kaitsevahendiks autokere lakkvärvile.

See kaitsevahend toimib lihtsalt ja efektiivselt. Vaha lisab autokerele hüdrofoobseid omadusi, mis kaitsevad keemiliselt aktiivsete ainete sattumise eest lakile ja värvile ning takistavad värvkatte vigastamist abrasiivosakeste poolt.

Siit leiad lisainfot vahatamise kohta.

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

 

auto vahatamine

KIIRETE KÜSIMUSTE KORRAL HELISTA

Mustamäe filiaal: Tel. +372 6 803 503
Peetri filiaal: Tel. +372 6 803 502

E-R 9.00 – 18.00

TEHTUD TÖÖDE GALERII

Tulede taastamine