Auto poleerimine on kere hea seisukorra hoidmise alus, loe lähemalt milliseid erinevaid poleerimise viise me saame pakkuda:


AUTO KAITSEPOLEERIMINE

Autokere kaitsepoleerimine on lakkvärvi läike aluseks.

Auto poleerimist tehakse regulaarselt, et hoida keret heas seisukorras. Kaitsepoleerimine täidab mikrokriimustused ja moodustab auto lakkvärvile kile.

Kaitsepoleerimine annab auto lakkvärvile läike ning lisaks kantakse pinnale kaitsekiht – on see siis vaha, nanokate, „vesiklaas” või keraamika. Peale sellist poleerimist määrdub auto palju vähem ja on kergemini pestav.

Kaitsepoleerimine sobib nendele autodele, millise eest kantakse pidevat hoolt. Selliste autode keredel ei ole sügavaid kriimustusi ja vigastusi. Kaitsepoleerimine mõjutab minimaalselt värvikihi ja laki paksust ning seetõttu on poleerimiste arv peaaegu, et piiramata.

Tähtis teada! Kaitsepoleerimine ei likvideeri täielikult kriimustusi lakkvärvi pinnalt ega kõrvalda sügavaid kriimustusi. Mitte segi ajada taastamispoleerimisega!

autokere poleerimine


värvikatte läigestamine

VÄRVKATTE LÄIGESTAMINE

Värvkatte läigestamine võrdub kaitsepoleerimisega.

Kui soovite kaitsta oma auto keret keskkonna kahjulike mõjude eest või on auto värvkate kaotanud esialgse läike ja on kaetud nn. ämblikuvõrguga ja kriimustustega, siis soovitame Teil teha kerele kaitsepoleerimist.

Autokere poleerimisel kasutatakse poleerimismasinat, mis võimaldab kaitsekatet ühtlaselt autokerele kanda.

Tähtis teada! Peale läigestamist on soovituslik kaitsta auto värvkatet kaitsevahaga või nano kaitsevahendiga.


AUTOKERE TAASTAMISPOLEERIMINE

Taastamispoleerimine – sobivaim poleerimisviis kuni aastastele autodele.

Selline auto poleerimine teostatakse kaasaegsete professionaalsete materjalidega, mille abil likvideeritakse väikesed “ämblikuvõrgu” taolised kriimud, aga ka kriimustused, mis tekivad autokere pesemise tagajärjel. Poleerimine eemaldab kapotile tekkinud jäljed putukatest ja lindude väljaheidetest.

Autokere omandab taastamispoleerimise käigus sügava ja küllastunud tooniga värvi, ilmub sära ja auto üldine väljanägemine meenutab uut autot.

Tähtis teada! Peale taastamispoleerimist kantakse kerele kaitsevaha, kuid me soovitame kasutada rohkem püsivamaid katteid, et säilitada tehtud töö efekti võimalikult kaua.

taastamispoleerimine


auto poleerimine

SÜVAPOLEERIMINE

Süvapoleerimine on kõikidest poleerimistest kõige põhjalikum ja efektiivsem, kuid tuleb arvestada autokerel oleva lakikihi paksusega.

Kui auto on üle kolme aasta vana ja sellele ei ole kunagi tehtud kere poleerimist, siis on tõenäoline, et kerel on nii palju kriimustusi, mis puhul on vaja kasutada abrasiivse poleerimise tehnoloogiat.

Abrasiivne tehnoloogia eraldab enamuse kriimustest (v.a. sügavad kriimud, mis ulatuvad kuni kruntvärvini või metallini), aga katab ka värvi ebatasasused autokerel. Pealispind muutub siledaks kui peegel ja auto näeb isegi parem välja kui uhiuus.

Tähtis teada! Auto süvitsi poleerimine tuleb kõne alla ainult siis kui lakkvärvi kihi paksuseks on üle 85 mikroni.


KIIRETE KÜSIMUSTE KORRAL HELISTA

E-R 9.00 – 18.00

Tel. +372 6 803 500

SOOVID ISE OMA AUTOT POLEERIDA?

Vajuta siia ja leia sobiv toode meie e-poest.