AUTOPESU JA SALONGI KEEMILINE PUHASTUS

KLIKI TEENUSEL, ET NÄHA TÄPSEMAT KIRJELDUST:

+Auto käsipesula

Käsipesu saab ise teostada, aga parem usaldada professionaalidele.

Käsipesu on säästvaim pesuliik. Auto rohke veega ülekastmist tuleb alustada ülevalt poolt, et eemaldada liiva- ja mustuseosakesed, mis vastasel juhul tekitaksid kriimustusi. Pesuvahend tuleb valida olenevalt laki tundlikkusest ja lakikaitse vahendi tüübist (vaha või lakikaitse). Tundlikele tumedatele lakkidele sobivad pehmed looduslikust materjalist või kunstmaterjalist švammid. Heledatele, vähem tundlikele lakkidele kõlbab tavaline autošvamm. Laki külge jäänud mustuse, nagu putukad või puuvaik, saab maha hõõruda mikrokiududest lapiga. Ettevaatust – ka pehmed, tundlikud vahad tulevad sel viisil maha.

Soovitus: Pestud osa vahetult puhta veega üle loputamine väldib kuivamisel šampooni- või alles jäänud mustuseplekkide teket.

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

Autopesu

 

+IronX autopesu

Pruunide-oranžikate täppide ilmumine kerepinnale ei ole veel märk sellest, et kere on hakanud roostetama!

Auto kasutamise käigus kleepuvad autokerele metallist mikroosakesed ja tungivad aeglaselt värvi kihti. Metallitolm „keerleb” pidevalt auto ümber. Seda tekitavad piduriketaste hõõrdumine, rehvide naastude kulumine talvel jms. Metallide peened osakesed, mis langevad autokerele, hakkavad ajapikku reageerima veega ja sooladega ning see soodustab korrosiooniühendite teket. Reaktsioon areneb aeglaselt ja kohe algul ei ole see märgatav, kuid mõne aja möödudes ilmuvad kollased täpid isegi plastik-metall osadele! IronX pesu aitab vältida seda probleemi.

Pakume oma teeninduskeskuses unikaalset ironX autopesu, mis eemaldab autokerelt roosteplekke tekitava metallpuru, soolad ja oksiidid. IronX autopesu on soovitatav ka enne vahatamist ja Nano kaitse või Cquartz töötluse teostamist. Pealispinna puhtus aitab kaasa kvaliteetsele kerekaitse paigaldamisele ja selle püsivusele.

Soovitus: Kuna IronX pesu teeb autokere 100% puhtaks, siis pärast pesu on mõistlik katta autokere kaitsevaha või kaitsekihiga. Kui kere oli juba enne pesu kaetud vahaga, siis soovitame kasutada hooldamiseks vedelat vaha.

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

ironx autopesu

 

+Autosalongi keemiline puhastus

Aja möödudes muutub autosalong tolmuseks, määrdub ja võivad tekkida raskesti eemaldatavad plekid.

Isegi siis, kui külastate sageli oma autoga autopesulat ja teete autosalongis tolmuimejaga kuivpuhastust, kuid juba ammu pole teinud keemilist puhastust, siis võib kindlalt väita, et autosalong on tugevasti määrdunud. Tolm ja mustus sööbib aja jooksul riide pooridesse ja kiududesse ning tolmuimeja selliste määrdumiste eemaldamisega toime ei tule.

Tähelepanu! Ärge katsetage ise raskesti eemaldatavate plekkide puhastamist, kui Te ei ole veendunud oma tegevuse tulemuslikkuses kasutatavate vahendite puhul. Vastasel korral võite halvendada selliste määrdumuste edaspidist eemaldamist!

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

salongi keemiline puhastus

 

+Velgede pesu

Sõiduki velgede regulaarne hooldamine võimaldab pikaajaliselt säilitada nende esialgset välimust.

Sõiduki valuvelgedele saavad osaks kõikvõimalikud määrdumised. Pidurdamise ja kulumise protsessis eraldub ketaspiduritelt tumedat tolmu ja talvisel ajal kollakas-pruuni tolmu, mille põhjustajateks on tänavale puistatud regendid. Muidugi ei saa välistada väikeste bituumeni osakeste kleepumist velgedele, mis on põhjustatud suvesoojusest, talvel aga talverehvidest.

Osa nendest määrdumistest tulevad maha tavapesu abil, osa aga vajavad eripesuvahendeid ja tehnoloogiaid. Kui velgedel on plastikust katted, kuulub ka nende puhastamine käesoleva teenuse sisse.

Pakume ka velgede kaitse ja rehvide läigestamise teenust.

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

 

velgede pesu

 

 

KÜSIMUSTE KORRAL HELISTA

E-R 9.00 – 18.00

Tel. +372 6 803 500

 

Autopesu ja salongi keemiline puhastus

SOOVID ISE OMA AUTOT PUHASTADA?

Vajuta siia ja leia sobiv toode meie e-poest.