AUTO KLAASIPARANDUS

Vigastatud esiklaas vähendab nähtavust ning kujutab ohtu sõidukis viibijaile. Täkkeauku esiklaasil saab täita ning selle mõranemist on võimalik peatada. Klaasiparandus on soodne alternatiiv klaasivahetusele!

Esiklaasi vigastused võivad olla mitmesuguse vormi, suuruse ja pikkusega. Reeglina on need põhjustatud kivilöökidest (või aknapesuri kummide valest vahetamisest), mis võivad tekitada erineva kujuga vigastusi koos mõradega või ilma. Samuti saab eemaldada kriimustusi ka teistelt autoklaasidelt s.h. ka katuse klaasluugilt.

Esiklaasi täkke parandamine on efektiivne just vigastuse alguses, kui täke ei ole veel muutunud mõraks ja sellesse ei ole veel sattunud mustust.

Iga vigastus esiklaasil on individuaalne. Pöörduge meie poole TASUTA konsultatsiooni saamiseks ja me aitame Teil teha õige valiku, kas tasub ette võtta klaasiparandus või tuleb klaas välja vahetada.

Tähelepanu! Tekkinud täkke või mõra soovitame esimesel võimalusel läbipaistva kilega kinni kleepida selleks, et mustus ja vesi ei pääseks sinna sisse.

Loe siit lisaks tuuleklaasi paranduse kohta.

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

klaasiparandus


KLAASIKRIIMUDE EEMALDAMINE

Paljudele on tuttav ebameeldiv tunne, mille põhjustavad klaasipinnale tekkinud inetud kriimud.  Autoklaasile tekkinud kriimude põhjustajaks võib olla  liiv, mis satub kojameeste kummi või tihendite ja klaasi vahele ning samuti autouste allakeeratavate klaaside ja kummitihendite vahele. Sagedasti tekivad kriimustused kaabitsaga jää eemaldamisel klaasilt.

Pindmiste vigastuste korral saab klaasi läbipaistvust taastada. Spetsiaalse tehnoloogia abil, kasutades selleks ettenähtud materjale ja seadmeid, likvideeritakse kriimud jäljetult ja igaveseks. Klaasikriimud kaotatakse ära lihvimise teel ja seejärel poleeritakse klaas uuesti säravaks.

Loe siit lisaks klaasikriimude eemaldamise kohta.

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

klaasikriimude eemaldamine

 


TEHTUD TÖÖDE GALERII

SOOVID ISE OMA KLAASI PARANDADA?

Vajuta siia ja leia sobiv toode meie e-poest.

KIIRETE KÜSIMUSTE KORRAL HELISTA

E-R 9.00 – 18.00

Tel. +372 6 803 500