KOHTVÄRVIPARANDUS – AUTO VÄRVIPARANDUS

Auto värviparandus on väikeste kriimude ja kraapsude eemaldus kerelt “SPOT Repair” meetodil, mis võimaldab need parandada vaid 3 tunniga.

Keskmiselt kulub ühe pisema värvivigastuse (suurus kuni 10 x 10cm) kõrvaldamiseks aega kuni 3 tundi ja värvimise hind on väiksem, kui terve detaili värvimine. Oleme Tallinnas ainsad, kellel on sellise teenuse osutamiseks spetsiaalselt varustatud ruumid ning kus kasutatakse spetsiaalseid tööriistu ja materjale.

Kohtvärvimine on täielik ja kvaliteetne kere metalli- ja plastosade remont. Kõige olulisem eelis on remondile kuluv aeg – ühe või kahe kahjustuse korral saate auto samal päeval kätte. Eriti mugav neile, kes on päeval tööl, hommikul avame kell 8.30 juures ja tööpäeva lõpus saate juba autot kasutada.

Nähes ette küsimust: „Mis selles nii erilist on?”, püüame sellest lühidalt rääkida. Kohtvärvimine on kõige rohelisem värvimise tehnoloogia, sest:

  • materjale kasutatakse minimaalselt;
  • meil on suurepärane pigmentide mikser ja mujalt me värve ei telli (minimaalsed jäätmed);
  • värvimiskabiin mis ei kasuta kütmiseks ühtegi energiat ega tekita keskkonda heitmeid;
  • kasutatakse tööriistu, mille puhul lendub materjale kõige vähem (SPOT REPAIR);
  • kiireks kuivamiseks kasutatakse UV-kiirgusega materjale;
  • kohtparanduse korral kasutame kvaliteetsemaks üleminekuks spetsiaalseid lakke ja lahusteid.

Kohtvärviparandus

Tähtis teada! Lokaalne auto värviparandus on teostatav ainult kui vigastus on mitte suurem kui 20% detaili suurusest ja AINULT vertikaalpindadel! 


Auto värviparandus

MIS ON KOHTVÄRVIMINE?

Auto kasutamisel on alati oht, et autole tekivad kriimustused ja täkked kas siis äärekivi vastu sõitmisel või parkimisplatsil oma auto ära rihtimisel. Peale selle, et kriimustuste ja täketega auto ei näe ainult halvem välja, vaid värvikihi kahjustumisel tekib ka korrosiooni oht. Mõningatel juhtudel on kriimustusi võimalik poleerida, kuid kui krundi kiht või metall on näha, siis poleerimine ei aita.

Tänapäeval on auto kohtvärvimine auto kere väikeste kahjustuste eemaldamiseks Euroopas kõige levinum meetod. Kere maalritööd tehakse lokaalselt ja detaili täielikult ära ei värvita.

Millised kahjustused kohtparanduseks EI SOBI?

  • Kahjuks ei ole auto värviparandus pärlmuttervärvi puhul võimalik. Sellise värviparanduse puhul jäävad värvi piirjooned näha.
  • Sügava korrosiooni puhul (kui kere remont on vajalik*).
  • Kõikidel horisontaalsetel pindadel (kogu detaili värvimine).
  • Kui heleda metallikvärviga detaili keskosa on kahjustunud (metalli on võimalik kaitsta, kuid parandus jääb 100% näha).

kereremont kereremont auto värviparandus auto värviparandus

Soovitame selliste ja raskemate juhtude puhul kasutada kindlustust ja parandada terve detail! Kohtremont on asjakohane ainult väikeste kahjustuste korral, kuna ühe kriimustuse pärast ei ole otstarbekas kogu detaili uuesti katta.

Tähtis! Võtame töösse ainult puhtaks pestud autosid, vastasel juhul peame teenusele lisama autopesu tasu! Meie hinnakirja leiad SIIT!


KIIRETE KÜSIMUSTE KORRAL HELISTA   E-R 9.00 – 18.00   tel +372 6 803 501

TEENUS ON SAADAVAL AINULT SMARTSERVICE LASNAMÄE FILIAALIS!