Auto
salongi
puhastus

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

Auto salongi puhastus

Auto salongi puhastus ehk kuivpuhastus on hõlpsaim viis auto salongi korrastamiseks. Kuivpuhastus ei nõua spetsiifilisi oskusi ega teadmisi. Piisab vaid hoolikast tolmuimejaga puhastamisest. Auto sisepesu ehk auto salongi puhastus tähendab, et auto sisemised pinnad puhastatakse tolmust, liivast, kruusast ja muust prahist, mille reisijad autosse kannavad. Kui salongi regulaarselt puhastada, ei ole ohtu, et mustus tugevalt materjalidesse imbuks.

salongi puhastus

Juhul kui salongi puhastus on pikemat aega tegemata, imbub mustus ja tolm salongi materjalidesse (vaibad, istmed, lagi) ja kuivkoristusest ei pruugi piisata. Tugeva mustuse korral on vajalik teostada auto keemiline puhastus. Tavaline salongi puhastus ehk kuivpuhastus ei nõua väga palju aega, sest selleks ei kasutata vedelikke. Kõik salongi detailid jäävad kuivaks, mistõttu ei kulu aega salongi kuivatamisele. Kui sõiduk on väga määrdunud, tuleb teostada keemiline puhastus.

Infoks! Regulaarne kuivkoristus hoiab pinnad puhtana ja ennetab vajadust keemilise puhastuse järgi.

AUTO KEEMILINE PUHASTUS

Auto keemiline puhastus (keemiline märgpesu) on vajalik siis kui autosalongis leidub tugevat mustust ja plekke, mida kuivkoristusega puhtaks ei saa. Sellised plekid võivad olla tingitud ebaregulaarsest ja vähesest koristamisest. Samuti ka õnnetutest olukordadest – toidu ja joogi ümbervalamine. Lisaks mustade asjade transportimine, lemmikloomad jne.

Isegi korraliku ja regulaarse kuivpuhastuse tegemisel, soovitame aeg ajalt teostada ka salongi keemiline puhastus.
Tolm ja mustus sööbivad aja jooksul riide pooridesse ja kiududesse ning keemiline märgpesu (auto keemiline puhastus) aitab salongi põhjalikult puhtaks ja värskeks muuta. Salongi keemiline puhastus on üsna pikk ja põhjalik protsess. Vastavalt kliendi soovile, võib keemilist puhastust läbi viia nii lahti võetud kui lahti võtmata salongi puhul. Parima efekti saavutamiseks, soovitame salongist osa detaile eemaldada (võtta välja istmed ja eraldada segavad plastkatted). See võimaldab pääseda ka kõige raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse ning annab parima tulemuse.

auto keemiline puhastus

Auto sisepesu ehk auto salongi puhastus on meie teenuste nimekirjas olnud enam kui 15 aastat. Pikaajalise kogemuse tõttu teame me plekkidest ja nende eemaldusviisidest kõike. Parima tulemuse saavutamiseks kasutame eritööriistu, samuti mitmesuguseid kemikaale ja erinevaid puhastusharju. Meie teadmised ja professionaalsed tööriistad võimaldavad eemaldada ka kõige tugevamad plekid ja anda Teie salongile uueväärne ilme. Kui auto salongi keemiline puhastus on teostatud, siis on tekstiilpinnad võimalik katta ka kaitsevahendiga CarPro Fabric 2.0. Toode annab pindadele vetthülgavuse ja tagab pikemaajalise puhtuse.

Kui puhastamise käigus ilmnevad ka plastikpindade kulumised või vigastused, siis need on võimalik eemaldada plastiku värvimise teel.

Infoks! Pärast keemilist puhastust, soovitame katta pinnad ka tekstiilile või nahale mõeldud kaitsvate keraamiliste hooldusvahenditega.

LOOMAKARVADE EEMALDAMINE

Loomakarvade eemaldamine on autoomanikele tõeline peavalu. Peale loomade transportimist autos, võib karvu leida istmetelt, vaipadelt ning lae- ja uksepolstritelt.

Loomakarvade eemaldamine

Tavalise tolmuimejaga on karvade eemaldamine küllaltki keeruline. Loomakarvade eemaldamine toimub selleks ettenähtud harjadega, mis võimaldavad karvad salongi siseviimistlusmaterjalide kiudude vahelt ettevaatlikult eemaldada.
Kui autosalongis on tunda loomadele iseloomulikku lõhna ning salongis on poriseid käpajälgi, tuleks võtta ette salongi keemiline puhastus.

Nõuanne! Sagedasel loomade transportimisel, soovitame soetada istmekatted, et vältida salongi määrdumist.

PLEKIEEMALDUS

Plekieemaldus on mõeldud rasketele plekkidele teie autosalongis, näiteks kohvi, vein, veri, õli jms. Raskete plekkide eemaldamine (plekieemaldus) on alati parem professionaalidele usaldada. Valede vahendite kasutamine võib pleki hoopis tugevamini kanga sisse kinnitada. Meil on pikaaegne kogemus ja teadmised, millised vahendid ja meetodid sobivad erinevate plekkide eemaldamiseks.

Plekieemaldus

Plekieemaldus (keemiline puhastus) eeldab kogu detaili, millel plekk asub, tervenisti pesemist. Olgu selleks siis iste, vaip või lagi. Ainult pleki koha pesemine jätab materjali pärast kuivamist laiguliseks.

Infoks! Suudame edukalt eemaldada autost ka makrofleksi plekke!

BRILJANTSELT
PUHAS AUTOSALONG

Parim kvaliteet ja laitmatu puhtus teie autosalongis, mis on teostatud professionaalsete vahenditega, tuginedes pikaaegsele kogemusele autopesu valdkonnas.

Broneeri aeg

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Tavaliselt soovitatakse auto salongi keemilist puhastust teha umbes kord aastas või vastavalt vajadusele, kui salong muutub tugevalt mustaks.

Jah ja Ei. Autosalongi keemiline puhastus võib aidata eemaldada ebameeldivaid lõhnasid, kuna see kõrvaldab lõhnade allikad ja bakterid. Aga näiteks läbisuitsetatud salongi lõhna ei eemalda 100%

Õigesti valitud keemilised ained ja professionaalsed meetodid on tavaliselt ohutud salongi materjalidele. Kuid valesti kasutatud või madala kvaliteediga ained võivad põhjustada kahjustusi.

Märg puhastus võtab 3-5 tundi aega, aga kuivatamine võtab rohkem. Tavaliselt jätame auto ööseks niiskusimuriga boksi sisse ja anname auto kätte järgmine päev hommikul.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: