Auto
värviparandus

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

Kivitäkete peitmine

Auto värviparandus ehk kohtvärviparandus on teenus kivitäkete peitmiseks ja täitmiseks. Tööde käigus parandatakse auto värvikihis olevad väikesed vigastused enne kui need suuremaks kuluvad. Kivitäkked tekivad väikeste kivide tõttu, mis eessõitva auto rataste alt lendavad. Tumedat värvi autodel on kivitäkkeid eriti hästi näha, kuna värvi sisse tekivad väikesed valged täpikesed. Need on kohad, kus värvkate on kahjustunud ja metallpind on avatud keskkonnale.

kivitäkete parandus

Selleks, et kivitäketest ei tuleks aja möödudes suuremaid roostekahjustusi, tuleks vigastatud kohad võimalikult kiiresti värviga katta. Kui ühel detailil on palju väikseid vigastusi, tuleks kaaluda terve detaili uuesti värvimist. Kui on mõned väiksed värvivigastused detaili kohta, sobib selle parandamiseks kohtvärviparandus tehnoloogia (Touch Repair), mille puhul täidetakse värvi ja lakiga vaid vigastatud koht.

Tähelepanu! See tehnoloogia ei asenda tavalist detailide värvimist ja täket võib lähedalt vaatamisel märgata.

Auto kerekriimude peitmine

Auto kerekriimude peitmine ehk Sprayless Scratch Repair (SSR) on auto värviparandus tehnoloogia, mis on USA-s olnud kasutusel juba peaaegu 20 aastat. Tekkinud kriimustused saab antud tehnoloogiaga eemaldada vaid mõne minutiga. SSR värviparandus teostataks spetsiaalsete kiiresti kuivavate värvidega. Pind kaetakse ühtlase kihi värviga, seejärel poleeritakse liigne värv maha. Selliselt lähenedes, on võimalik kriimud kiiresti peita, kuid lähedal vaatlusel võivad siiski natukene nähtavad jääda.

Värvikriimud -auto värviparandus

Kohtvärviparandus kui teenus, on auto kerekriimude peitmise tehnoloogia, mis on palju „rohelisem” kui terve detaili värvimine värvimistöökojas.

Kasutades SSR tehnoloogiat säästame keskkonda ning hoiame kokku autoomanike kulutusi.

Tähtis teada! Tehnoloogia võimaldab „peita” ainult selliseid kriimustusi, mida ei ole poleeritud! Juhul, kui kriimustustele on ilmunud rooste, peab pöörduma kereremondi töökoja poole.

Kohtvärviparandus

Auto värviparandus ehk kohtvärviparandus tehnoloogia (SPOT Repair)  kasutamine võimaldab jäljetult eemaldada kriimustused, täkked ja teised väiksemad kerekatte vigastused. Kohtvärviparandust teostatakse ainult vigastatud alale, seega ülejäänud autokere tehasevärv säilib muutumatuna.

kohtvärviparandus

Kohtvärviparandus teostatakse ilma kereelemente demonteerimata. Seetõttu kulub parandamisele vähem aega ning ressurssi. Parandatud kohale teostatakse värvimiseks vajalik eeltöö ning vigastatud ala värvitakse hajutusmeetodil, parandatud ala jääb visuaalselt märkamatuks isegi professionaalidele. Kui vigastused ei ole värvkatet läbivad, siis on nad tõenäoliselt eemaldatavad poleerimise teel.

Kohtvärvimise eelised

Põhilised eelised autokere lakkvärvikatte lokaalse remondi juures on:

  • Minimaalne remondiala;
  • Tehasevärvi säilitamine;
  • Remonditavaid detaile ei pea eemaldama;
  • Tehase koostise ja korrosiooni vastase töötluse ning poltühenduste säilitamine;
  • Odavam kui terve detaili ülevärvimine;
  • Kiirem kui detaili ülevärvimine.

Kasutame Glasurit® värvkatte kohtparandustehnoloogiat, mis võimaldab sõiduki keredetaile värvida ilma neid sõidukilt eemaldamata.

Tähtis! Vigastuse suurus ei tohi olla  suurem kui postkaardi  suurus.

LASE OMA AUTO
VÄRVIVIGASTUSED
KORDA TEHA

Kohtvärviparandus on hea alternatiiv tavalistele värvitöödele. See on kiireim ja soodsaim variant, parandamaks väikseid iluvigu ning andmaks autole suuremat turuväärtust.

Aja broneerimine

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Kahjuks ei ole võimalik eemaldada väga sügavaid kriimustusi, milles on näha värvikihi all olevat metalli. Sügavate kriimude värviga täitmisel kaasneb suur risk korrosiooni tekkeks. Selliste vigastuste parandamiseks soovitame kogu detaili üle värvida.

Kui kriimustus on vaid pindmine ja värvikihi alt ei paista metalli, ei ole see ajaliselt kriitiline. Küll aga soovitame kindluse mõttes spetsialistiga konsulteerida, et hinnata kahjustuse ulatuslikkust.

Touch Repair ja SSR tehnoloogiat kasutades peidetakse kriimud või täkked ning lähemal vaatlusel võib neid märgata. Sport Repair tehnoloogiaga on võimalik vigatused täielikult parandada.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: