Keraamiline
vaha

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

Keraamiline vaha

Keraamiline vaha (kaitse), tuntud ka kui vedel klaas, on autoomanike seas üks populaarseimaid kerekaitsevahendeid! Ühtlasi on auto keraamika kõige tõhusam kaitsekate, mida autole saab peale kanda. Toome välja peamised põhjused miks auto katmine keraamikaga on hea ning miks kliendid seda eelistavad.

 • Kaitse välistingimuste eest: Auto keraamiline vaha loob autovärvile vastupidava kihi, mis kaitseb kerevärvi kriimustuste, talviste soolade, mustuse sööbimise (nt lindude väljaheited), UV-kiirguse ja muude väistingimuste eest. Auto värv püsib kauem säravana ning kriimuvabana.
 • Vetthülgavus : Auto keraamika parandab oluliselt autokere hüdrofoobseid omadusi, mis tähendab, et vesi ja mustus ei kleepu pinnale. See teeb auto pesemise lihtsamaks ja vähendab veeplekkide teket.
 • Lisab sära ja säilitab värvitooni: Kere keraamiline kaitse toob esile teie auto värvitooni sügavuse, muutes selle visuaalselt atraktiivsemaks ja läikivamaks.
 • Kauakestvus: Keraamiline kaitse autole on üks kõige pikema kestvusega vahenditest. Kui autot õigesti hooldada ja pesta, võib keraamiline kerekaitse säilitada oma omadused mitmeks aastaks.
 • Lihtsam hooldus: Auto pesemine on oluliselt lihtsam, kuna keraamilised katted on hüdrofoobsed ja mustust tõrjuvad. Auto pesemisel säästate nii aega kui ressurssi.
 • Korrosioonivastane kaitse: Auto katmine keraamikaga tekitab autolakile kaitsva kihi. See on eriti oluline just põhjamaises kliimas, kus talvisel ajal puistatakse teedele soola. Niiskus ja sool tekitavad korrosiooni, seega on auto kaitsmine talvisel ajal eriti oluline.

Keraamiline vaha autole

C.Quartz Professional tagab ülimalt tõhusa kaitse klaas-, plast-, metall- ja värvpindadele, muutes need vastupidavaks nii ekstreemsete ilmastikutingimuste kui kergete mehaaniliste vigastuste suhtes. Nanotehnoloogial põhinev, vett- ja mustust hülgav ning mehaanilist kaitset pakkuv C.Quartz Professional on ainulaadne vahend, mis annab autole tugevaima võimaliku kaitse.

Oluline! Ükski nanokate ei suuda kaotada olemasolevaid kriimustusi. Parima tulemuse saavutamiseks, tuleb enne olemasolevatest kriimustustest lahti saada.

“Keraamika” koostis

Auto keraamika (vedel klaas) sisaldab erinevaid komponente, mis aitavad kaasa nähtamatu kaitse moodustumisele kerevärvile:

Orgaaniline ränilahusti – võimaldab keraamika ühtlast jaotumist. Annab kaitsekihile antistaatilised omadused ja selle pinnale ei jää tolm kõvasti kinni.

Alumiiniumoksiid – tagab auto keraamilise kaitse vetthülgavuse. Kui vesi satub värvpinnale, veereb see pallikestena maha. Samuti muudab alumiiniumoksiid värvi vastupidavaks temperatuuri kõikumiste suhtes, mis on eriti oluline neile, kes kasutavad autot aastaringselt.

Titaandioksiidi komponenti kasutatakse selleks, et anda pinnale läige. Koostis sisaldab ka mitmesuguseid silikaate ja polümeere, mis annavad keraamikale tugevuse ja kulumiskindluse.

Tänu kõrgele ränidioksiidi sisaldusele on keraamilise katte kõvadus kuni 9H. See tähendab, et ainult 9H pliiatsiga saab kaitstud pinda kriimustada. Kui autokerele ei ole kaitset paigaldatud, piisab kriimustuste tegemiseks vaid 2H pliiatsist.

Valuvelgede keraamiline vaha

Valuvelgede keraamiline kaitse tagab nende puhtuse ja läike pikaks ajaks. Kuna veljed puutuvad pidevalt kokku liiva, piduritolmu ja muu mustusega, siis on velgede kaitsmine väga vajalik. Autovelgede regulaarne hooldus aitab säilitada nende algset välimust, vähendab määrdumist ning lihtsustab oluliselt velgede pesu. Parima kaitse tagab keraamiline vaha ehk vedel klaas.

Nõuanne: Töödeldes velgi väljast ja seest 2 korda aastas, püsib valuvelgede välimus uueväärsena isegi peale mitme tuhande kilomeetri läbimist.

Keraamilised vahad

Meie oleme sertifitseeritud CarPro auto keraamika paigaldajad juba üle 10 aasta. CarPro, asutatud aastal 2009, on Korea bränd mis on keskendunud ainult autode ja mootorsõidukite kvaliteetsete kaitsevahendite tootmisele ja arendamisele. Kiiresti maailma esirinda tõusnud autohooldustoodete valmistaja, kelle tooteid on korduvalt esile tõstetud rahvusvahelistel konkurssidel. Valikust leiab keraamikaid nii kodupaigaldajale kui ka professionaalidele.

Valikus ka teiste tootjate – Gyeon, Koch-Chemie, Angelwax, Soft99 ja Korrek Pro – keraamilised vahad.

Auto keraamiline kaitse

Auto katmine keraamikaga või keraamiline vaha Teie sõidukile:

 • CarPro D.Quartz (ainult sertifitseeritud paigaldajatele) on kõige uuem ja tugevaim auto keraamika mis tõstab pinna kriimukindlust kuni 5H punkti võrra. Püsivusaeg 3+ aastat, kõrge läikeaste. Täielik kuivamisaeg on 7 päeva, esmane kuivamine 8h. Tegemist on kaitsekattega, mis ei taga parimat hüdrofoobsust ja tuleks töödelda ka teise (hüdrofoobse) kihiga.
 • CarPro C.Quartz Finest Reserve (ainult sertifitseeritud paigaldajatele) Suurepärase vetthülgavuse ja vastupidavusega – alates 3 aastat – keraamika. Tõstab pinnatugevust kuni 2H punkti võrra. Täielik kuivamisaeg on 7 päeva, esmane kuivamine 24h, selle aja jooksul ei tohi pind vett saada. Töötlus tagab kõrgläike ja hea pinnasileduse.
 • CarPro C.Quartz Professional (ainult sertifitseeritud paigaldajatele) Hea vastupidavusega (kuni 3 aastat) ning suurepärase läikeastmega auto keraamika. Tõstab pinnatugevust kuni 2H punkti võrra. Täielik kuivamisaeg on 7 päeva, esmane kuivamine 24h. Paigaldamine ühe või kahe detaili kaupa, kinnitumisaeg 3-5min.
 • CarPro CQ.UK 3.0 ( vabamüügis ) Kõige populaarsem auto keraamiline kaitse kodupaigaldajate seas. Püsivusega kuni 2 aastat, esmane kuivamisaeg 24h – selle aja jooksul ei tohi pind märjaks saada. Täieliku tugevuse saavutab 7 päeva jooksul. Paigaldama peab detaili kaupa, kuna kinnitumisaeg ( flashing time ) on 30 – 60sek. Tegemist on kaitsekeraamikaga, pinnasiledusaste on keskmine, mistõttu tuleks töödelda täiendavat hüdrofoobsust tekitava kihiga, näiteks CarPro Reload.
 • CarPro C.Quartz SIC (vabamüügis) Lihtsasti paigaldatav keraamiline kaitse mis jätab väga sügava läike. Püsivus kuni 18 kuud, esmane kuivamisaeg 24h ja täielik kuivamine toimub 7 päeva jooksul. Tõstab pinnatugevust kuni 2H punkti võrra ja paigaldada tuleks ühe või kahe detaili kaupa.
 • CarPro D.Quartz GO (vabamüügis) Uus toode, annab väga vastupidava kaitsekihi ja on mõeldud ka kodupaigaldajatele. Tõstab pinnatugevust kuni 5H punkti võrra. Hea vastupidavus hõõrdumisele, kõrge hüdrofoobsus ja läige. Tõrjub UV kiirgust ja hea keemiakindlus, võib paigaldada ka metallpindadele.
Keraamiline kerekaitse ehk auto keraamika vajab paigaldamiseks väga head aluspinda. Seetõttu on tähtis, et pinnal ei oleks mustust ega vigastusi. Soovituslik on keraamika paigaldamine täiesti uuele autole, kuna siis ei ole välistingimused pinda kahjustanud. Kasutatud autode puhul, millele on tekkinud juba kriimustused, tuleb sõiduki pind esmalt korralikult poleerida.

Hea teada! Auto keraamiline kaitse nõuab väga head aluspinda. Paigaldada tuleks kas uuele või värskelt poleeritud pinnale!

Aquacontrol® klaasitöötlus

Klaasitöötlus annab kristallselge nähtavuse erinevates ilmastikuoludes, eriti pimedal ajal.

Aquacontrol® klaasitöötlus on klaasivaha asendaja, mis tõrjub efektiivselt klaasi pinnalt vett ja lörtsi. Auto liikumisel tekkiv tuul eemaldab Aquacontrol®-i abil veepiisad klaasilt vähesema klaasipühkijate kasutusega.

Aquacontrol® on kergesti kasutatav ja uuendamisel ei pea isegi vana kihti alt eemaldama – piisab vaid klaasi puhastamisest.

Aquacontrol®-i eelised on:

 • Turvalisem autosõit
 • Suurem sõidumugavus
 • Selgem vaade halbades ilmastikuoludes
 • Vähendab pimestamist pimedal ajal
 • Kergem putukate, lume ja jää eemaldamine klaasilt
 • Kestab esiklaasidel kuni 20.000 km ja küljeklaasidel kuni 60.000 km
 • Väiksem koormust klaasipühkijatele
 • Lihtsalt ja kiirelt pealekantav

Aquacontrol® klaasitöötlus on lihtsam viis suurendada sõitmise ohutust ja vähendada tuuleklaasi kulumist!

SÄRA ja KAITSE
KERAAMILISES
INNOVATSIOONIS

Keraamiline kattekiht annab teie autole võrratu läike, kaitstes samal ajal teie auto kere kriimustuste, mustuse ja karmide keskkonnaelementide eest.
Keraamiline kate on läige ja kaitse, mis muudab teie auto võrratuks.

Aja broneerimine

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Pärast auto kättesaamist ei ole soovitatav autot pesta ega puudutada 12-24 tunni jooksul. Mõistlik on alustada auto pesuga kolm nädalat pärast töötlemist. Kasutage kontaktivaba pesu. Ärge kasutage puhastamiseks agressiivseid kemikaale ja tugevad käsnasid. Ärge poleerige pinda, see kahjustab kaitse terviklikkust.

Keraamilise vaha kasutusiga sõltub milline toode on paigaldatud ja millised on kasutustingimused. See võib tavaliselt kesta mõnest kuust kuni mitme aastani.

Jah, keraamilist pinnakatet saab kasutada ka plast- ja klaaspindadel.

Selle tõhusust saab testida peale autopesu, jälgides, kuidas vesi pinnalt maha valgub. Kui vesi moodustab tilgad ja libiseb kergesti maha, siis on kattekiht endiselt toimiv. Kui vetthülgavus on halvenenud, siis tuleks kaaluda hoolduspesu ja katte uuendamist.

Keraamilise kaitse paigaldamise maksumus sõltub auto seisukorras ja keraamika hinnaklassist. Terve auto töötluse hinnad on 200 - 1200€. Hinnakirjaga saab tutvuda siin

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: