Klaasivaha

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

Klaasivaha

Klaasivaha ehk klaaside vahatamine – kasutatakse auto esiklaasi hooldamiseks, et säilitada klaasi head läbinähtavust sõidu ajal. Klaasivaha (AquaControl) tõrjub vett ja kaitseb kriimustuste eest, mida tekitab kojameeste vahele jäänud liiv ja mustus. Lisaks parandab klaasivaha nähtavust tugeva vihma korral ning aitab oluliselt lihtsustada jää eemaldamist talvisel ajal. Klaasivaha suudab täita vaid pisemaid vigastusi. Sügavamad vigastused tuleb eemaldada klaasi poleerimise teel.

Klaasivaha kasutamise eelised:

 • Vetthülgavuse efekt: klaasitöötlus loob klaaspinnale hüdrofoobse kihi, mis tähendab, et vihmavesi ja muud vedelikud moodustavad tilgad, mis libisevad klaasilt kiiresti maha. See parandab nähtavust ja aitab hoida klaasipinna selgena ka tugeva vihma korral.
 • Kiirem jää ja lume eemaldamine: klaasivahaga töödeldud pinnad muudavad lume ja jää eemaldamise lihtsamaks, kuna need ei haaku klaasile nii tugevalt.
 • Lihtsam puhastamine: klaaside vahatamine muudab klaaspinna kergemini puhastatavaks, kuna mustus ja putukad ei kleepu pinnale nii tugevasti. See säästab aega ja vaeva auto pesemisel ja hooldamisel.
 • Välimuse parandamine: klaasivaha säästab klaasi kriimustuste tekkimise eest. Lisaks annab klaasile sügavama sära ja selgemad jooned, mis parandab auto üldist välimust.

Klaasivaha esiklaasil

Kokkuvõttes aitab klaasivaha parandada sõiduohutust, kuna see suurendab nähtavust halbades ilmastikutingimustes nagu vihm ja see hõlbustab ka auto klaaspindade puhastamist ja hooldamist

Aquacontrol klaasitöötlus

Aquacontrol® klaasitöötlus on klaasivaha asendaja, mis tõrjub efektiivselt klaasi pinnalt vett ja lörtsi. Auto liikumisel tekkiv tuul eemaldab Aquacontrol®-i abil veepiisad klaasilt vähesema klaasipühkijate kasutusega.

Aquacontrol® klaasitöötlus annab kristallselge nähtavuse erinevates ilmastikuoludes ning eriti pimedal ajal.

Aquacontrol® on kergesti kasutatav ja isegi uuendamisel ei pea vana kihti alt eemaldama – piisab vaid klaasi puhastamisest.

Aquacontrol®-i eelised on:

 • turvalisem autosõit
 • suurem sõidumugavus
 • selgem vaade halbades ilmastikuoludes
 • vähendab pimestamist pimedal ajal
 • kergem putukate, lume ja jää eemaldamine klaasilt
 • kestab esiklaasidel kuni 20.000 km ja küljeklaasidel kuni 60.000 km
 • väiksem koormus klaasipühkijatele
 • pealekandmine klaasidele on lihtne ja kiire

Tähtis! Veepiiskade hea veeremisefekti saavutamiseks on soovitatav kasutada klaasipuhasteid võimalikult vähe.

Klaasikeraamika

Tugevaim ja vastupidavaim klaasivaha on taaskord klaasikeraamika. Klaasikeraamika annab klaasidele parima võimaliku kaitse ja vetthülgavuse. Peidab klaasidel olevaid mikrokriimustusi ja parandab seeläbi nähtavust. Klaaside vahatamine klaasikeraamikaga lihtsustab putukaplekkide eemaldamist, talvise jää puhastamist ja parandab nähtavust märjal ajal.

Keraamika omadused:

 • Suurepärane vetthülgavus
 • Hea vastupidavus hõõrdumisele
 • Veetäpid eemalduvad klaasilt al 50km/h
 • UV ja keemiakindlus

Klaasikeraamikat on võimalik ka iseseisvalt oma sõidukile paigaldada. Vaja on vaid sooja kohta ja tahtejõudu. Kasutame kvaliteetseid CarPro tooteid ja D.Quartz GForce klaasivaha on ennast hästi tõestanud ! Saadaval nii meie e-poes, kui ka esinduses koha peal.

Uduvastane töötlus klaasidele

Uduvastane vahend klaasidele aitab vähendada udu teket sõiduki sisemistel klaaspindadel, eriti esiklaasil ja küljeakendel.

Udu tekib tavaliselt siis, kui klaaspind on külm ja välistemperatuur on soe või kui klaas on kuum ja välistemperatuur on külm. Uduvastased vahendid loovad klaasidele õhukese kile, mis takistab kondensatsiooni ja udu teket. Uduvastane vahend klaasidele on Eesti kliimas küllaltki kasulik kuna kevadel ja sügisel esineb palju temperatuuri kõikumisi.

Oluline! Uduvastane töötlus toimib kuni klaaside puhastamiseni. Peale klaasipuhastust võib toime väheneda või täiesti kaduda.

SELGE KLAAS
PAREM NÄHTAVUS

Aastatepikkune kogemus, professionaalne lähenemine ja uusimad tehnoloogiad tagavad Teie autole parema nähtavuse, mugavama kasutuskogemuse ja suurema turuväärtuse.

Aja broneerimine

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Ei, klaasivaha ei moonuta klaasi ega jää visuaalselt märgatav. Pigem annab klaasile rohkem sära ja selgust.

Toime kestab esiklaasidel kuni 20.000 km ja küljeklaasidel kuni 60.000 km. Esiklaasidel sõltub püsivus suuresti kojameeste kasutamise intensiivsusest.

Kuna klaasivaha efekt ilmneb ilma klaasipuhastajaid kasutamata – sõidu ajal lükkab tuul veepiisad kiirelt maha ja klaasipuhastajad polegi vaja. Mida suurem kiirus, seda parem efekt.

Esmakordsel paigaldamisel tuleks klaas korralikult puhastada või poleerimise teel rasvad ja vahajäägid eemaldada

Jah, toonkile paigaldatakse klaaside salongipoolsele osale, vaha paigaldatakse väljapoole, seega toonitud klaasid ei mõjuta klaasivaha toimimist.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: