Mürasummutus
Heliisolatsioon

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

Mürasummutus heliisolatsioon

Auto mürasummutus heliisolatsioon ehk müra vähendamine on teenus, mis on mõeldud igale autoomanikule, kuna autos on palju tugeva müra ja vibratsiooni allikaid. Mootorimüra, käigukastid, vedrustuse talitlus, plastelementide nagin, kivilöökide, liiva ja vee paiskumine vastu keret ja külgi – neist kõigist tekivad erinevad helid, mis jõuavad ühel või teisel moel salongi. Tulemuseks on juhti uinutav mürafoon, mille taustal saab kaassõitjatega rääkida vaid kõrgendatud hääletoonil.
Seda probleemi aitab lahendada kompleksne müraisolatsioon või salongi heliisolatsioon. Müra vaigistamisele lisaks, on sellel veel järgmised olulised funktsioonid:

  • auto ja ümbritseva keskkonna vahelise soojusülekande vähendamine – talvel hoiab salong hästi soojust, suvel aga kaitseb kuumuse eest
  • helisüsteemi kõlaomaduste parandamine – heli muutub meeldivamaks, puhtamaks ja selgemaks
  • autokere saab kaitstud korrosiooni eest

Peale selle käitub auto pärast kompleksse müraisolatsiooni paigaldamist kurvides konkreetsemalt ning ei hakka möödasõitvate veokite ega muude suuregabariidiliste sõidukite põhjustatud müra tulemusena vibreerima.

Auto mürasummutus

Müraisolatsioon (salongi heliisolatsioon) paigaldamiseks kulub üks kuni kolm tööpäeva, olenevalt kliendi soovidest ja töömahust.

Esimese etapina võetakse auto salong koost lahti: eemaldatakse istmed, ilupaneelide ja kattemattide detailid. Seejärel puhastatakse salong tolmuimejaga, kuivatatakse ja rasvatustatakse kõik metallpinnad.

Auto ettevalmistuse järel töödeldakse kõiki pindu: uksed, kapott, pakiruum, põrand ja katus. Esimesena kaetakse kõik pinnad vibratsioonineeldevahendiga. Sellele omakorda paigaldatakse helineelde- või soojusisolatsioonimaterjal, olenevalt auto konkreetse piirkonna eripärast ja konstruktsioonist. Järgmisena paigaldatakse autosalongi heliisolatsioonikiht.

Kompleksse müraisolatsioonitöötluse lõppfaasis pannakse salongidetailid oma kohale tagasi. Tööde teostamiseks kasutame kvaliteetseid Comfortmats helisid ja müra isoleerivaid materjale.

 

VAIKUS ON
KULDSÕNA

Mürasummutusteenus on loodud selleks, et pakkuda sulle rahulikumat ja mugavamat sõidukogemust. Spetsiaalselt valitud materjalid, nagu akustilised vahud ja vibratsiooni summutavad kiled, aitavad vähendada väliste müraallikate mõju, muutes sinu sõidu vaiksemaks ja nauditavamaks.

Palju maksab?

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Ajakulu sõltub tööde mahukusest, sõiduki suurusest ja soovitud tulemusest. Üksikute alade töötlemine võtab aega mõned tunnid. Terve sõiduki täielik heliisolatsioon võib aega võtta 3-4 päeva.

Kuigi mürasummutusmaterjalid lisavad natuke kaalu, on mõju kütusekulule üldiselt minimaalne. Tavaliselt kaalub vaiksem ja mugavam sõit üles võimaliku kaalutõusu

Ei, autode mürasummutus on saadaval kõigile autotüüpidele ja eelarvetele. Seda saab kohandada vastavalt teie auto margile ja mudelile.

Enamikul juhtudel ei tohiks korralikult paigaldatud mürasummutus tühistada auto garantiid. Siiski on soovitatav kontrollida auto tootja või müügiesinduse poliitikat seoses järelturu muudatustega.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: