Naha
värvimine

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

naha värvivärskendus

Nahavärvi värskendamine

Nahavärvi värskendamine või nahksisu värvimine on aktuaalsed kui esile hakkavad tungima väiksemad vigastused. Autode nahkpinnad puutuvad pidevalt kokku mustusega, saavad palju hõõrdumist ning taluvad muutuvat temperatuuri. Selle tagajärjel tekivad nahale vigastused ja kulunud kohad. Nahavärvi värskendamine on ideaalne parandusviis selliste vigastuste jaoks.

Nahavärvi värskendamine sobib kergelt kulunud pindadele, kui kahjustada on saanud ainult pindmine kiht ehk värv. Sügavamate täkete ja kriimustuste puhul tuleb kõigepealt vigastused parandada ja täita, kasutades spetsaalset vedelnahka. Seejärel teostada naha värvimine, mis on tehnoloogiliselt natuke erinev kui naha värskendamine.

Tähelepanu! Naha värskendamisel ja naha värvimisel on tehnoloogiline erinevus. Värskendamine sobib
vaid pindmise kihi ehk värvi taastamiseks.

Naha värvimine

Nahksisu on küll väga vastupidav, kuid ei ole kaitstud mehaaniliste mõjude eest, isegi kui seda pidevalt hooldada. Järjepidev puhastamine valede vahenditega lõhub naha kaitsekihte ja seejärel värvikihte. Liiga tugevatoimeliste vahenditega puhastamise tagajärjel vähenevad ka naha elastsus ja siledus.

Kui nahkpinnad on vananenud ja pragunenud, tuleks teostada nahksisu värvimine. Naha värvimine või naha taastamine hõlmab endasti nahkpindade sügavpuhastust, vigastuste täitmist ja silumist. Seejärel täpse värvi toonimist ja lõpuks värvimist. Toonime naha värvi täpselt Teie sõiduki salongi värvi järgi ning garanteerime, et pärast värvimist on kogu salong ühtlane ning sama tooniga.

Kulunud autoistmele on võimalik tellida autoesindusest uus kate või lasta see õmmelda, kuid mõlemad on küllaltki kallid variandid. Pealegi, võib sama värvitooni ja struktuuriga naha leidmine osutuda väga keeruliseks. Naha parandus või naha värvimine on nahkosade vahetamisest või uue katte õmblemisest palju soodsam.

naha värvimine

Nahksisu värvimine teostatakse spetsiaalselt nahkpindade jaoks mõeldud värvidega. Õige eeltöö puhul kestab taastatud nahk aastaid. Edasise nahahoolduse puhul peab alati veenduma, et kasutatakse õrnatoimelisi puhastusvahendeid. Kui värvitud pind hakkab kuluma, on taaskord võimalik teostada
nahavärvi värskendamine.

Nahkpindade pikaajalise püsivuse kõige tähtsam osa on nahahooldus. Pidev puhastamine ja
kreemitamine tagab pehme ja niisutatud naha. Mida paremini nahka hooldada, seda väiksem on
tõenäosus, et Teie sõidukile on vaja teostada nahksisu värvimine.

Tähtis teada: Värvida saab sellist nahka, mida ei ole eelnevalt läike andmiseks silikooniga töödeldud.
Silikoon imendub nahapooridesse ja ei võimalda head nakkuvust.

TAASTAME
KULUNUD
NAHKPINNAD

Aja jooksul pragunenud ja kulunud nahkpinnad ei vaja tingimata väljavahetamist! Taastame ja värvime Teie sõiduki nahksalongi kiirelt ja mõistliku hinnaga!

Broneeri aeg

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Naha värskendamine ja värvimine on tehnoloogiliselt erinevad protsessid. Värskendamine on mõeldud ainult kergete kulumiste taastamiseks, värvimisele eelneb ka vigastuste täitmine ja parandamine.

Nahavärvi täielik kuivamine toimub tavaliselt 24h jooksul, kuid ettevaatlikult võib pindade peal istuda juba 3h möödudes.

Jah, kui soovitakse näiteks hele sisu pruuniks värvida, siis see on võimalik. Arvestama peab, et tulevikus tekkivad vigastused ja kriimustused toovad esialgse värvi nähtavale. Kuid ka neid saab uuesti parandada.

Värvitud naha püsivus sõltub suuresti edasisest kasutusest. Pindasid peaks hooldama õrnatoimeliste hooldusvahenditega ning kasutada tuleks vaid õigeid puhastusvahendeid.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: