Nahatamine

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

Rooli nahatamine

Rooli nahatamine on kulunud nahkdetailide asendamine või nahaga katmine. Võrreldes värvimisega, mis on samuti üks rooli parandamise võimalustest, annab nahatamine kvaliteetsema tulemuse.

Rooli värvimine ei muuda nahka kunagi nii vastupidavaks, niisamuti ei tundu värvitud rool käe all mõnus. Rooli katmine uue nahaga võimaldab muuta selle välimust nii, et see näeks esinduslikum välja ja suurendaks kasutusmugavust.
Nimelt peab rooliratta nahk taluma kõige suuremat koormust, mis on seotud nii päikesekiirte mõju, higi kui ka kätest eralduva rasvaga. Sellele lisandub pidev hõõrdumine.

kulunud rooli nahatamine

Läbisõidetud kilomeetrite jooksul muutub rooli nahkpind läikivaks. Seejärel kulub värv maha ja lõpuks hakkab kuluma ka nahk ise. Rooli nahatamine võimaldab muuta selle välimust nii, et see näeks esinduslikum välja ja suurendaks kasutusmugavust. Nahast rool ei libise käe all, nagu seda juhtub plastmaterjalist roolirattaga. Lisaks roolile, on võimalik auto istmete nahatamine, käigukangi nuppude ja käetugede nahaga katmine ja muu selline.

Uue roolinaha värvi valimisel ei ole piiranguid ning soovi korral võib ka erinevaid värve kombineerida. Sama kehtib ka niitide kohta. Kasutades erinevaid värvikombinatsioone, saab luua autosalongis uut ja põnevat disaini.
Selleks, et nahatatud roolid ja muud pinnad püsiksid maksimaalselt kaua, tuleks nahka pidevalt puhastada ja hooldada. Parimad tooted nahkpindade hooldamiseks, on leitavad SIIT.

Tähelepanu! Nahaga kaetud rooli tuleb puhastada regulaarselt, kasutades üksnes spetsiaalset nahahooldusvahendit. See vahend ei tohi sisaldada aineid, mis kahjustavad värvi kaitsekihti.

KÄIGUKANGI NAHATAMINE

Käigukangi nahatamine on vajalik kui ajapikku muutub nahk läikivaks ja värv kulub maha. Kuna käigukangi nupp on detail, mis saab salongis väga palju hõõrdumist, siis on selle kulumine paratamatu.

käigukangi nahatamine

Uue naha paigaldamine ka käigukangile, on täiesti teostatav. Käigukangi katmine naturaalse nahaga annab sõiduki salongile märgatavalt värskema ilme. Kuigi sõiduk ise ei pruugi olla vana, võib suure kasutuse korral nahk kiiresti kuluda ning jätta autost mulje, nagu oleks tegu vanema mudeliga kui see tegelikult on. Lisaks käigukangile, on võimalik ka seda ümbritsevat nahkkotti vahetada. Uue naha paigaldamine salongidetailidele, muudab auto visuaalselt ilusamaks ning võimaldab luua omanäolisi disaine.

Ka käigukangi nahast osasid tuleks pidevalt puhastada ja kreemitada, see tagab nende pikaagse püsivuse.

KÄSIPIDURIKANGI NAHATAMINE

Käsipidurikangi nahatamine on sama aktuaalne kui muude detailide puhul. Ka selle värv ja tekstuur kuluvad ajapikku. Väikeste kulunud asjade parandamine võib anda suure efekti, muutes auto visuaalselt ilusamaks.
Sarnaselt roolile, on peamiseks kulumise põhjuseks mehaanilised kahjustused, mis tekivad pideva hõõrdumise tagajärjel. Eriti kiiresti (sarnaselt roolinahale) kuluvad ära diiselmootoriga autode käsipiduritel olevad nahkkatted – seda lihtsal põhjusel, et diiselauto tankimisel tekkivad aurud sisaldavad aineid, mis kätele jäädes kiirenedavad naha kulumise protsessi.

Tähelepanu! Mõnel juhul on võimalik käsipiduri või selle säärise naha taastamine ilma vahetamata.

AUTOSISU NAHATAMINE

Teenuste nimerkirjas on veel auto istmete nahatamine. Samuti muude polstrite täielik või osaline taastamine ja kattematerjalide vahetamine lähtuvalt tellija soovidest ja võimalustest. Aitame leida optimaalseima lahenduse materjalide, stiili ja teostuse valikul, olenevalt sellest, kas soovite sisustuse originaalilähedast taastamist või lihtsalt korrastamist.

Teenuste loetelust leiate:

  • Salongi nahatamine
  • Rooli nahatamine
  • Auto istmete nahatamine
  • Käigukangi nupu uuendamine
  • Käigukangi koti õmblemine
  • Polstrite nahaga katmine

Kui auto istmed või muud nahkdetailid on vaid kergete kulumismärkidega, kuid nahk on veel heas seisukorras, siis alati ei peagi salongi uuesti nahatama. Nahkpindadele on võimalik teostada ka naha värvimist ja parandamist.

Valikus on nii naturaalsed nahad kui kunstnahad, autode istmeid saab nahatada ka osaliselt, asendades vaid kulunud detailid !

ANNAME NAHALE
TÄIESTI UUE ILME

Kui soovid teistest erineda – luba professionaalidel muuta oma kulunud ja igav autosalong, uute nahkdetailidega, ilusaks ja omanäoliseks.

Broneeri aeg

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Olenevalt naha erilisusest ja toonist, võib naha hind varieeruda. Kõige rohkem mõjutab hinda nahatüüp, et kas tegemist on kunstnaha, naturaalse naha, aniliinnaha või alcantaraga.

Tänapäeva autotööstuses on laialt levinud kunstnahkade kasutamine. Meie valikus on nii kunstnahad kui naturaalsed nahad ja arvestame tööde teostamisel alati Teie soove.

Rooli nahatamise teostame ühe tööpäeva jooksul. Kui auto tuua töösse hommikul, siis tagastame samal päeval.

Kindlasti, ka autotööstuses nahatatakse roolid käsitsi. Uue nahatamise tellimisel, saate ise valida naha ja niitide värve, luues endale meeldivaid disaine.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: