Rooli
nahatamine

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

ROOLI NAHATAMINE

Rooli nahatamine on auto iluravi puhul väga aktuaalne, kuna tegemist on ühe kiiremini kuluva nahkdetailiga. Põhjus on lihtne – rooliratta nahk peab taluma kõige suuremat koormust. Rool puutub kokku pideva hõõrdumisega, millele lisandub päikesekiirte mõju ning kätest eralduv higi ja rasv.

Rooli nahatamine ehk rooli naha vahetus on soovituslik mitmel põhjusel:

  1. Mugavuse suurendamine: krobeline ja kleepuvaks muutunud nahk muudab rooli käsitlemise ebamugavaks, uus nahk seevastu on käe all sile ja roolimine mugav.
  2. Esteetiline välimus: kulunud rooliratas rikub kogu autosalongi välimust, uus roolinahk muudab auto värskeks ja hoolitsetuks.
  3. Auto väärtuse tõstmine: katkise roolinahaga auto müümisel langeb selle väärtus, uus roolinahk muudab auto ostjale artaktiivsemaks ning tõstab müügiväärtust.
  4. Vastupidavus kahjustustele: Uus nahk on vastupidavam kulumisele ja kahjustustele, tagades rooliratta pikema eluea.

Oluline on meeles pidada, et rooli naha vahetus tuleks teostada professionaalide poolt, et tagada töö kõrge kvaliteet ja materjali vastupidavus. 

rooli nahatamine

Kõige kiiremini kulub nahast rool diiselmootoriga autodes. Diiselmootoriga auto tankimisel satuvad hävitavad kemikaalid kätele, mis rikuvad rooli nahkkatte aeglaselt. Lisaks roolile, kannatavad selle negatiivse mõju all ka käiguvahetusnupp ja käsipiduri hoob. Kui rooli nahk ei ole veel väga kulunud, siis on võimalik olemasoleva rooli naha taastamine naha värvimise teel.

Nahkrooli pidev puhastamine ja hooldamine aitab nahkrooli eluiga oluliselt pikendada. Kuidas nahka õigesti hooldada, saab lugeda siit.

Tähtis teada! Kui nahkrooli puhastamisega võib hakkama saada ka kodustest tingimustes, siis roolinaha vahetus tuleks kindlasti usaldada professionaalidele.

ALCANTARA ROOL

Alcantara rool lisab sõidukile omapära ja luksuslikkust. Alcantara puhul on tegemist väga ainulaadse materjaliga. See on sametine ja pehme, kuid samas väga vastupidav materjal. Rooli nahatamine Alcantaraga on väga populaarne sportroolide puhul. Sametine pind annab oluliselt parema haardumise käte või sõidukinnastega.

Alacantaraga rool

Roolidel kasutatakse Alcantarat ka disainelemendina, kombineerides seda koos tavalise nahaga, see võimaldab luua kordumatu välimusega roolikatteid. Alcantara sametine ja pehme pind kipub kahjuks kergemini määrduma. Sellise materjali puhul on väga oluline järjepidev ja kvaliteetne nahahooldus. Pindu tuleb pidevalt puhastada, vältimaks higi ja rasu pindade sisse sööbimist.

Hea teada! Alcantaraga kaetud rooli puhul aitab sametise pinna säilimisele kaasa käte puhtus ja rooli regulaarne hooldus.

ERIDISAINIGA ROOLID

Eridisainiga roolid on auto-entusiastide seas väga populaarsed. See on hea võimalus anda autosalongile oma stiilist lähtuvalt kordumatu ja eriline välimus.

Rooliratta välimuse ja kuju muutmine, samuti rooli naha vahetus, on protsess, mis annab lisaks heale välimusele ka praktilisi eeliseid:

  1. Parem mugavustunnetus: eridisain võimaldab muuta rooliratta kuju, et see sobituks autojuhi käte, haarde asendi või eelistatud sõidustiiliga.
  2. Suurem haarduvus: eridisaini kasutatakse ka parema haarduvuse ning kontrolli saamiseks. Eriti oluline on see sportautode või suure võimsusega autode puhul, kus on vaja täpset juhtimist.
  3. Unikaalsus: autod, millel on ainulaadsed või tellimustööna valmistatud roolirattad, on järelturul väärtuslikumad. Sellised roolid pakuvad midagi, mis eristab autot teistest samasugustest mudelitest.

rooli naha vahetus

Lase endale valmistada rool, mis paneb näo naerule iga kord kui autosse istud. Valmistame oma töökojas ka eridisainiga roole, mille nahatamise ja õmbluse stiili, nahatoonid ja niidivärvi saad sina valida.

Infoks! Rooli nahatamine on teenus, mida saame pakkuda kõikidele roolidele, olenemata auto mudelist, väljalaskeaastast ja muust.tu

KORDUMATU
DISAIN
SINU AUTOROOLILE

Julge massist erineda – vaheta oma kulunud ja kleepuv roolinahk uue vastu, kombineerides erinevat nahka, värvilisi niite ning kujundades omanäolisi disaine.

Broneeri aeg

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Roolinaha vahetamine soojendusega roolil on võimalik, kuid see on protsess, mis võib olla keerukam kui tavalise rooli puhul ja tuleks kindlasti kontrollida seda võimalust. Osadel roolidel pole võimalik kulunud nahka maha võtta ja ainuke variant on üle nahatada.
Peab arvestama, et kui soojendusega rool üle nahatada, siis rool läheb soojaks aeglasemalt ja ümbermõõt läheb veidi paksemaks

Roolinaha vahetamine
Eelised:
Pikem eluiga: uus roolikate kestab tõenäoliselt kauem kui värvitud.
Esteetika ja mugavus: uus nahk tundub ja näeb välja parem.
Struktuur: saab valida täpselt sellise naha ja tekstuuriga, mis meeldib.

Puudused:
Hind: nahkroolikatte vahetamine võib olla kallim kui värvimine.
Ajakulu: rooli nahavahetus võib võtta rohkem aega.

Nahkrooli värvimine
Eelised:
Kulu: värvimise hind on veits soodsam, kui nahatamine.
Kiirus: värvimisprotsess võib olla kiirem kui roolikatte vahetamine.

Puudused:
Välimus: kuigi võib olla visuaalselt atraktiivne, ei pruugi värvitud nahk tunduda sama pehme või luksuslik kui uus.
Kestvus: värvimine võib olla ajutine lahendus ja see võib aja jooksul kooruda või mõraneda, eriti kui seda teostada ise ja ilma vajalike oskusteta.

Lõppkokkuvõttes, kui nahkrool on kergelt kulunud ja teil on eelarvepiirangud, võib värvimine olla kiire ja kuluefektiivne lahendus.
Kui aga rool on oluliselt kulunud või kui eelistate uue roolinaha esteetikat ja tunnet, võib vahetamine olla parem valik.

Olenevalt naha erilisusest ja toonist, võib naha hind varieeruda. Kõige rohkem mõjutab hinda nahatüüp, et kas tegemist on kunstnaha, naturaalse naha, aniliinnaha või alcantaraga.

Jah, see on võimalik. Rooli ümberkujundamise käigus saate spetsialistiga arutada võimalust muuta oma rooli kuju või disaini, et see vastaks rohkem teie eelistustele ja sõidustiilile.

Rooli nahatamise teostame ühe tööpäeva jooksul. Kui auto tuua töösse hommikul, siis tagastame samal päeval.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: