Uste
müraisolatsioon

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

Uste müraisolatsioon

Uste müraisolatsioon autodele (salongi heliisolatsioon) – sõiduki uksed on ühed suurimad detailid, mille kaudu erinevad helid ja vibratsioonid autosalongi kanduvad. Uste sisse ei ole tehase poolt üldiselt heliisolatsiooni paigaldatud, enamasti on välispleki sisemistele pindadele osaliselt paigaldatud ainult vibratsioone vähendavad pigimatid, mis vähendavad minimaalselt plekkpinna vibratsioone.

Selleks, et autosalong oluliselt vaiksemaks saada, tuleks paigaldada korralik müraisolatsioon (uste mürasummutus) ehk salongi heliisolatsioon. Heliisolatsioon aitab vaigistada tugeva välise müra ja vibratsioonid – mööduvate sõidukite helid jms. Autouksed on reeglina tehtud õhukesest metallplekist, mille kaudu pääseb salongi suurel määral helisageduslikku müra. Sõiduki juhtimine muutub mittenauditavaks, ustesse paigaldatud kõlarite heli aga kostab mis tahes helitugevuse juures katkendlikult. Mürataseme vähendamiseks ja salongi akustiliste kõlaomaduste parandamiseks, tuleks teostada mürasummutus. Selle protseduuri (uste mürasummutus) tulemusena saab salong olema märgatavalt vaiksem ja muusika kõlab märksa meeldivamalt. Samuti vähenevad uste sulgemisel tekkivad helid – uksed sulguvad palju lihtsamalt ja vaiksemalt.

uste heliisolatsioon

Müraisolatsiooni paigaldamine: Kasutame kvaliteetseid Comfortmats müramatte.

  • Kõigepealt eemaldatakse auto uste dekoratiivpaneelid ja valmistatakse pinnad töötlemiseks ette: rooste ja mustuse eemaldamine, kuivatamine ja rasvatustamine.
  • Seejärel paigaldatakse ukse sisepinnale vibratsioone neelav kiht, mis vähendab konstruktsiooni omavibratsiooni taset. Teine kiht on helineeldematerjal. See on vajalik väljastpoolt autot tulevate helilainete energia neelamiseks ja hajutamiseks. Peale selle aitab helineeldematerjali kiht kaasa autosse paigaldatud kõlarite helipildi kvaliteetsemaks muutmisele.
  • Tehnoloogilised avad sulgeme kolmanda kihiga – helisid summutava kihiga. Tänu sellele moodustub helisüsteemile suletud „kõlarikast“, mis hakkab toimima valjhääldina. See kolmas kiht töötab ka lisa-auruhüdrotõkkena.
  • Ukse dekoratiivpaneele töötleme, naginate eemaldamiseks, helisid neelava ja summutava kihiga. Seejärel paneme ukse uuesti kokku.

Töötlemise (uste mürasummutus) tulemusena saab salong olema märgatavalt vaiksem ja muusika kõlab märksa meeldivamalt. Heliisolatsiooni paigaldamiseks kasutatakse kergendatud materjali, mis on algselt välja töötatud lennukitööstuse jaoks. Seega antud materjali lisamine muudab ukse massi suhteliselt vähe.

Infoks! Salongi heliisolatsioon – Uste töötlemine kestab ca 5 tundi.

MÜRARIKAS SÕIT
ON MINEVIK

Vii oma sõidumugavus uuele tasemele öeldes „JAH“ müravabale autosõidule! Spetsiaalsed heliisolatsioonimatid vähendavad välismüra tungimist autosse ning parandavad auto helisüsteemi kvaliteeti.

Palju maksab?

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Paigaldusaeg sõltub mahust, kas paigadatakse üks või mitu piirkonda. Keskmine ajakulu on mõnest tunnist kuni terve päevani.

Mõju kaalule ja kütusesäästlikkusele on minimaalne. Tavaliselt kaalub vaiksem ja mugavam sõit üles võimaliku kaalutõusu.

Ei, autode mürasummutus on saadaval kõikidele autodele. Seda saab kohandada vastavalt teie auto margile ja mudelile.

Mürasummutus vähendab oluliselt tee müra, kuid ei kõrvalda seda täielikult. Eesmärk on luua vaiksem ja mugavam sõidukeskkond.

Enamikul juhtudel ei tohiks korralikult paigaldatud mürasummutus garantiid tühistada. Siiski on soovitatav kontrollida auto tootja või müügiesinduse poliitikat enne muudatuste tegemist.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: