Valmis
lõigatud
kiled

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

Valmis lõigatud kiled

Valmis lõigatud kiled – vastavalt soovile saame valmis lõigata nii PPF kaitsekilesid (värvikaitsekile autole) kui ka toonkilesid klaasidele. Pre-cut meetod, ehk kilede eelnevalt välja lõikamine lihtsutab oluliselt kilede paigaldamist keerukatele detailidele. Samuti aitab optimeerida kile kulu – kuna PPF kaitsekile on üsna kallis, siis täpne materjali kulu aitab säästa nii raha kui keskkonda.

Paljud kiletamiskeskused ja värvitöökojad seisavad silmitsi keerukate detailide kaitsekiletamisega. Pärast sõiduki värvimist, on tihtipeale vaja uuesti paigaldada kivikaitsekiled kriitilistesse piirkondadesse. Valmis šabloonid, ehk valmis lõigatud kiled lihtsustavad oluliselt kilede paigaldamist. Lisaks ei ole vaja kilesid sõiduki pinnal lõigata. Pole vahet, kas tegemist on stangede, esitulede, linkide aluste või tervete detailide kiledega. Kõikidele pindadele on võimalik kaitsekilede eellõikamine.

Muidugi on võimalik kilesid ka ilma šabloonideta paigaldada. Sellise töö teostamine vajab piisavat paigalduskogemust, kuna kile paigaldatakse detailidele ülekattega. Ülejääk lõigatakse maha auto pinna peal, see tähendab, et lõikamiseks on vaja väga täpset kätt, et vältida auto värvpinna kahjustamist. Seega lihtsustavad valmis lõigatud kiled oluliselt paigaldamist, selle kiirust ja vähendavad ka riski värvpinna kahjustamiseks. Eellõigatud kilede suur pluss on ka materjalide kokkuhoid. Eelnevalt lõigatud kilede paigaldamiseks ei pea olema professionaal – lihtsamad detailid saab kiletada vaid väheste teadmiste põhjal.

Klaaside toonimise puhul on valmis lõigatud kilede puhul mitmed eelised. Valmis šabloon sobib täpselt autoklaasi kujuga ja seda on oluliselt lihtsam paigaldada. Lisaks on kõik lõiked ideaakselt sirged. Tuleb vaid klaas puhastada ja kile paika panna! See kehtib eriti suurte ja keerukate või raskesti ligipääsetavate külgmiste kolmnuksete klaaside puhul.

Kilede lõikamisel kasutame ülitäpset Jaapani GRAPHTEC seadmeid. Kasutame kolme erinevat valmisšabloonide kataloogi, mis on tõenäoliselt suurim võimalik andmebaas. Seetõttu leiame lahenduse igale soovile ja auto mudelile.

PPF kile lõikamine

Kaitsekile paigaldamiseks auto kerele, kasutatakse kahte meetodit: kogu detaili katmine ülekattega või siis valmis lõigatud kile paigaldamine!

  • Esimesel juhul on kile servade lõikamine noaga, vältimatu. Arvestades kile paksust ja paigaldaja kogemust, võib eeldada, et enamikel juhtudel on peaaegu võimatu lõigata kilet ühtlaselt mööda kõiki servasid ja seda ilma lakki kahjustamata.
    Kaitsekile lõikamiseks mõeldud noa tera on väga terav ja isegi kerge survega saab kile läbi lõigata. Enamasti tulevad vigastused välja siis, kui on vaja kiled pinnalt eemaldada. Halvemal juhul selgub see siis kui kilede servade piirkonda hakkab tekkima rooste.
  • Teisel juhul kasutatakse paigaldamiseks elektrooniliselt lõigatud kilešablooni. Valmis lõigatud kiledel on täiuslikud servad, lõiked on sirged ja kõik kumerused on õige koha peal. Kiled näevad välja nagu tehase kaitsekiled.
    Iga lõige on tehtud konkreetse auto jaoks! Elektrooniliste mustrite kasutamine säästab kilet ja vähendab paigaldusaega.

valmis lõigatud kiled

Värvikaitsekile autole ise paigaldamiseks! Kui soovite pisidetailidele (ukselinkide tagused, stange kaitseriba, esituled jne) kilet ise paigaldada, siis meie esinduses on võimalik kiled mudelipõhiselt välja lõigata. Selleks pöörduge meie esindusse, kus saate valida välja sobivad kiled ning detailid, mida kiletada soovite. SIIN saate tutvuda olemasolevate šabloonidega.

Kuna kaitsekiletamine nõuab mõningaid põhiteadmisi ja harjutamist, siis soovi korral teeme sissejuhatava koolituse ja jagame õpetusi. Samuti on meil olemas erinevad kiletamistarvikud, mida soovi korral soetada. 

PÖÖRAME TÄHELEPANU! Multimeedia ekraanidega peab kile paigaldamisel olema ERITI ettevaatlik. Parem mitte ise katsetada.

Lõigatud toonkiled

Valmis lõigatud kiled, klaaside toonimiseks, annavad mitmeid eeliseid, mis muudavad protsessi tõhusamaks ja kvaliteetsemaks:

  • Täpne sobivus akna suuruse ja kujuga. Eelnevalt valmistatud šabloonid on hoolikalt joonestatud, sobimaks ideaalselt konkreetse sõiduki klaasidega. Puudub vajaduse kile lõikamiseks pärast paigaldamist.
  • Aja kokkuhoid. valmis lõigatud kiled tuleb lihtsalt klaasidele paigaldada. Eelnevat sobitamist ja lõikamist ei ole vaja teha.
  • Professionaalne välimus. Täpselt sobivad ja ideaalsete servadega kiled jätavad klaasidele korraliku väljanägemise. Kile servad ei laineta ja on ilusti sirged. See on eriti oluline uute ja kallite autode puhul, kus ei saa kvaliteedis järeleandmise lubada.
  • Tehaseklaasi säilitamine. Valmis lõigatud kilede paigaldamisel ei ole ohtu, et lõikamise käigus tekiks pinnale kriimustusi ja lõikejälgi. See on oluline, et säiliks tootjapoolne auto garantii.

SÄÄST! Eriti mugav on kasutada šabloone kallite toonimiskilede puhul, nagu atermaalne- ja kameeleon kile. Ei pea ostma tervet kilerulli!

Kivikaitsekile valmis lõiked

Probleemsete piirkondade kaitsmiseks kasutatakse paksemat kaitsekilet kui tavaline värvkaitsekile. Sellised piirkonnad on tavaliselt uste alumised osad, eriti tagumiste uste väljakeeravad osad. Samuti tagarataste ees olevad tiivatõusud – neid pindu kahjustavad reeglina esirataste alt lendavad kivid.

Reegilina paigaldatakse sellistesse kohtadesse kaitsekiled juba tehastes. Tihti on tehaste kiled natukene väiksed ja võiksid katta siiski suurema ala. Lisaks on on kilede vahetamise vajadus aktuaalne pärast kere- või värvitööde
teostamist. Pakume kõikidele värvitöökodadele võimalust kiiresti tellida valmis lõigatud kiled, mille paigaldamisega saab kenasti igaüks hakkama.

Juhul, kui soovite värvikaitsekile autole paigaldada meie töökojas ja väljaõppinud inimeste käe all, siis kogu vajaliku info leiab SIIT

NB!  Enne kile tellimist, soovitame teha kogu külje eelfoto, et saaksime täpselt valmistada või paigaldada vajaliku kruusavastase kile.

KAITSE KERE DETAILID
PPF KAITSEKILEGA -
HOIA VÄRV UUENA!

Auto ostmine on suur investeering, seega peaks autole pakkuma ka parimat võimalikku kaitset. PPF kaitsekile paigaldamisega kaitsete autovärvi vigastuste ja tuhmumise eest, säilitades auto väärtust ning head väljanägemist pikaks ajaks.

Soovin tellida

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Kaitsekilede paigaldamine nõuab teatavaid põhiteadmisi ja nüansse. Raskemate ja suuremate detailide iseseisev kiletamine ei tule kindlasti esimesel korral välja. Kui mõningad tehnikad selgeks teha, siis väikeste detailide, nt tuled, tagastange kaitsekile jne paigaldamine ei tohiks probleeme tekitada.

Kui kilesid hoiustada hästi, siis võivad nad pikalt enne paigaldamist seista ja nendega ei juhtu midagi.

Õige šablooni leidmiseks on vaja sisestada programmi Teie sõiduki täpsed andmed ja varustustase. Seejärel saame Teile soovitud ja õiged kiled leida ja välja lõigata. Ühesõnaga täpsed auto andmed on kõige tähtsamad.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: