Vinüülkatus

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

PUHASTAMINE

Vinüülkatus lisab sõidukitele omapära ja effekti. Paraku on vinüülpind või kunstnahast pind ka vastuvõtlikum keskkonnateguritele nagu UV kiirgus, temperatuuride kõikumised jms. Seetõttu on selliste katuste puhul väga tähtis nende hooldus.

Puhastamine ja hooldus tagab iga materjali pikaaegse kestvuse ja hea väljanägemise. Vinüülkatus on valmistatud kunstnahast ning selle hooldamisega saab hakkama igaüks, kui on olemas õiged vahendid ja töövõtted.
Vinüülkatus kipub aja jooksul kuluma ja pragunema. Seepärast on oluline seda regulaarselt hooldada ning pesuvõtted peaksid olema õrnad, et mitte materjali kahjustada. Pärast põhjalikku pesu, saab vinüülkatus enamasti oma algupärase värvi tagasi. 

vinüülkatus

Kabrio vinüülkatuse puhastamine algab voolava veega loputamisest. Seejärel kantakse pintsli abil pinnale ohtralt spetsiaalpuhastit ning lastakse mõjuda ca 30 minutit. Pärast pesuvahendit, puhastatakse vinüülkatus pehmest materjalist harjaga. Lõpetuseks loputatakse lahtine vaht ja mustus ohtra veega ning vinüülkatus kuivatatakse kiulise puuvillase või mikrokiududest lapiga. Kui esimese pesuga ei õnnestunud materjali täielikult puhtaks saada, võib pesuprotseduuri korrata.

Tähtis teada! Silikooni sisaldavad salongi plastiku hooldamise vahendid ei sobi vinüülkatustele, kuna nende toime kestab vaid järgmise pesun ning need muudavad katusematerjali kleepuvaks.

Katuse värvimine

Katuse värvimine on õige valik kui vinüülkatus on väliskeskkonna mõjude (UV-kiirgus, temperatuuri kõikumine, pesuvahendid) tõttu tuhmiks muutunud ning pesuprotseduurid ei aita materjali head välimust taastada. Vee baasil pakutavad mustad, tumesinised ja pruunid värvid annavad kabrioleti vinüülkatusele algse väljanägemise tagasi. 

Kabrio vinüülkatus muutub ajapikku koledaks, sõltumata selle hoidmise tingimustest. Kriimustused ja muud faktorid muudavad katuse tuhmiks ja vanaks. Katuse värvimine toimub spetsiaalselt vinüülkatuse jaoks välja töötatud vahenditega. Kriimustused parandatakse täitematerjalidega, pind kaetakse uue värvikihigia ning kõige lõpetuseks kantakse peale ka kaitsevahendid. See säilitada katuse head väljanägemist ja eluiga võimalikult kaua.

Tähelepanu! Täielikult mõranenud vinüülkatust ei ole võimalik taastada, vaid tuleb välja vahetada.

KAITSE

Kaitse andmiseks kasutatakse impregneerimisvahendeid, mis kaitsevad materjali erinevate väliskeskkonnamõjude eest nagu UV-kiirgus, temperatuuri kõikumine ja autopesukeemia. Enne kaitsevahendite pealekandmist, peab vinüülkatus olema põhjalikult puhastatud ning kuiv.
Kaitse määritakse vinüülkatusele ühtlaste liigustustega, kasutades pehmest materjalist švammi. Oluline on jälgida, et vedelik kataks kogu pinna ja väiksed lohukesed. Pärast pealekandmist, lastakse vahendil kuivada. Parima kaitse ja tulemuse saavutamiseks, võib pindu kaitsevahendiga töödelda kaks korda.
Kabrio vinüülkatus, mis on töödeldud kaitsevahendiga, säilib oluliselt kauem värske kui töötlemata katus. Katuse töötlust soovitame teostada vähemalt 2 korda aastas, mis tagab püsiva kaitse ja vetthülgavuse. Vinüülkatuse kaitsevahendid leiab SIIT.

Koos katuse hooldusega, on hea võimalus ka ülejäänud auto kaitsmiseks, kas auto poleerimise, vahatamise või keraamilise kaitse näol.

Tähtis! Mida põhjalikum on ettevalmistus ja puhastus, seda parem on kaitsevahendi püsivus.

PUHASTATUD VINÜÜLKATUS
EFEKTNE AUTO

Puhastame ja värskendame Teie sõiduki tuhmiks muutunud pinnad professionaalsete vahenditega. Parem välimus ja pikem püsivus on garanteeritud!

Aja broneerimine

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Pesukordade tihedus sõltub sõiduki kasutusintensiivsusest ja hoiustamisest. Pesema peaks vastavalt vajadusele, kuid mida puhtam on pind, seda paremini materjal kestab.

Jah, kuna päikese UV-kiirgus ja ilmastikuolud kuivatavad ja tuhmistavad vinüülpindasid, siis tuleks katust pidevalt hooldada. Soovitatavalt 2 korda aastas.

Oleneb katuse värvist, struktuurist ja seisukorrast. Enamasti on võimalik pindasid oluliselt värskemaks töödelda.

Ei. Katuse värvimine on mõeldud vana värvi värskendamiseks, mitte uut tooni värvimiseks.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: