UUE AUTO “PEHME” PESU

 

KUIDAS PESTA UUT AUTOT JA MILLEGA?

Uue auto eest tuleb hoolt kanda teadlikult ja ettevaatlikult, sest ainult nii garanteerite auto hea ja uuväärse välimuse pikaks ajaks. Siit mõned nipid uue auto pesemiseks ja hooldamiseks:

  • Oota õiget aega: Uut autot ei tohiks kohe pärast ostu pesema tormata. Enamikul juhtudel soovitatakse oodata vähemalt paar nädalat enne esimest pesu, et anda värvile ja pinnakattele aega korralikult kuivada ja kinnituda.
  • Pese regulaarselt: Uut autot peaks pesema korra nädalas või kord kahe nädala tagant. Kui elad piirkonnas, kus on rohkelt tolmu, linde või muid saasteaineid, võib autot ka sagedamini pesta.
  • Kasuta õigeid pesuvahendeid: Kasuta auto pesemiseks mõeldud spetsiaalseid pesuvahendeid, mitte tavapärast nõudepesuvahendit või muud kodukeemiat. Autopesuvahendid on õrnad auto lakile ja vahakihile.
  • Väldi automaatpesulaid: Kui võimalik, väldi automaatpesulaid, eriti esimeste kuude jooksul. Automaatpesula harjad võivad olla üsna tugevad ning kahjustada auto värvipinda.
  • Käsipesu: Käsipesu või survepesuriga pesemine on kindlasti õrnem kui automaatpesulad. Veendu, et kasutad pehmet pesukäsna, õigeid pesuvahendeid ja loputad auto korralikult.
  • Kuivata õigesti: Kasuta pehmet mikrokiudlappi või spetsiaalset autokuivatusrätikut, et vältida kriimustuste teket. Päikese käes kuivatamine jätab autole plekid ning üldmulje ei jää puhas.
  • Hoolda ja vahata: Vahatamine kaitseb auto värvipinda ja annab sellele efektse läike. Kuigi uued autod võivad juba tehases olla vahatatud, tasub siiski autot perioodiliselt vahatada, et selle kaitsev toime kestaks.
  • Quick detailing: Kergelt tolmust või näpujälgedega auto pinda võib puhastada ka kuivmeetodil. Eemaldada vahaga impregneeritud puuvillast harjaga peen mustus, kanda peale Quick Detailer lahus ning pühkida õrna mikrokiudlapiga mustus maha.
  • Kanna autole peale kaitsevaha või keraamiline vaha. See tagab sõiduki pikaajalise hea välimuse ja lihtsustab pesemist.

Tähtis teada! Quick detailing meetodil võib puhastada vaid kergelt määrdunud või tolmuseid sõidukeid!

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: