Stone
kitchen
worktop

TYPES OF SERVICES

Price request

KÖÖGITASAPINNA PARANDUS:

GRANIIT

Graniit on looduslik luksusmaterjal, mis ei lähe kunagi moest välja ja sobib igasse köögi kujundusse. Graniit omab suurepärast termilist vastupidavust, mis tähendab, et köögipinnad ei kahjustu kuumade pottide, pannide või esemete kokkupuutel.

Graniit on kivi, mis omab kõrget vastupidavust ja samas võib olla väga tundlik löökide vastu. Eriti ohtlikud on nurgad, kus saab tükk väla lennata.

Graniit on üsna raske materjal, seega vajab paigaldamine tugevat tuge. Kui see pole piisav, siis võivad tekkida praod mis on üli keeruline parandada ja vahest isegi võimatu.

Tähtis ! Kõiki vigastusi on üldiselt võimalik vähem märgatavaks muuta. Isegi kui täielik eemaldamine ei õnnestu !

Kvarts

Täkked kivi- ja keraamilistel pindadel, mis on tekkinud löökide tagajärjelt, saab professionaalsete vahenditega edukalt märkamatuks muuta.

Kivipindade parandus koosneb erinevatest etappidest – kõigepealt lihvitakse vigastuse teravad ääred siledaks, puhastatakse pinnad ning tehakse eelviimistlus. Seejärel täidetakse vigastus täiteseguga ning kuivatatakse spetsiaalse UV-lambiga. Pärast kuivamist lihvitakse pind ja poleeritakse poleerpastaga.

Kõiki kivipindu, olgu tegemist keraamilise plaadi või marmoriga, saab paremaks muuta. Kuigi mõne pinna vigastuste märkamatuks muutmine on keerulisem, leidub siiski kõigele lahendus.

Kasutame professionaalseid StoneLux ja Stonelux Tile tooteid ja töövahendeid, mille lai valik võimaldab teostada kivipindade parandus erinevate tekstuuride ja värvidega pindadele.

Oluline ! Kivipindade parandamine ja vigastuste peitmine on kordades soodsam, kui uute ostmine ja vahetamine !

Marmor

Murdunud nurgad kivitasapindadel on tõeline nuhtlus. Neid ei õnnestu sisustuselementidega peita ja neid on kaugelt märgata. Kivitasapinna väljavahetamine murdunud nurga tõttu, on aga liialt kulukas. Seetõttu tasub mõelda alternatiivsetele meetoditele, üks neist on kivipindade parandus.

Vigastatud kiviplaadi nurga taastamine käib sarnaselt täkete parandusega. Vigastatud koht lihvitakse, teostatakse eelviimistlus ning seejärel kasutatakse šablooni, et vormida nurgale uus kuju. Kui kuju on vormitud, siis lihvimine, poleerimine ja nurk on taas terve.

Hea teada ! Murdunud nurkade puhul on tähtis, et kõik eemaldunud tükid jääksid alles – see lihtsustab parandamist.

Keraamika 

UUS ELU
KATKISTELE ASJADELE

Ka tugevamaid materjale on võimalik parandada! Usalda professionaalset parandusteenust – säästad loodust ja raha ning annad asjadele uue võimaluse.

Order visit

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

We advise you to read the frequently asked questions and perhaps you will find the answer for your question. Or send us your question by filling out the form below.

Vigastused, mis on tekkinud kolimise ja remonditööde käigus, samuti näiteks laste poolt tekitatud kahjud. Olmetegevuste käigus vigastatud töötasapinnad, töötasapinna nurgad või keraamilised plaadid millelt on killud väljas. Vigastatud põrandaplaadid, mida on kahjustanud näiteks raskete asjade kukkumine või viskamine (mänguasjad, tööriistad, mööbliesemed, nõud).

See oleneb suuresti vigastuse suurusest ja hulgast. Ühe väikse vigastuse parandamist saab ilmselt mõõta minutites.

Kõige keerulisem on parandada mustrilist pinda (graniit). Sellegipoolest tasub alati proovida, sest enamasti õnnestub pinda oluliselt paremaks muuta ning parandamine on palju säästlikum kui kivipinna asendamine uuega.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Contact form

I'd like to get a consultation

Book time

Send prices to your email

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

DEAR CUSTOMER,

To make a reservation, please fill out the form and we will contact you to arrange a convenient time for you.

Thanks you,
SMARTSERVICE team

* The marked fields are required

IF YOU HAVE ANY QUESTION, PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US:

Mo-Fr 9.00-18.00

Phone 6 803 500

Select the workshop: