KINGITUS KALLIMALE – SMARTSERVICE e-KINKEKAART

Smartservice e-kinkekaart on universaalne ja mugav kingitus mehele, naisele või heale sõbrale. Autoomanikud teavad, et mida intensiivsem on auto kasutus, seda rohkem vajab sõiduk hoolitsust. Oleme kirjeldanud erinevatele kinkekaartidele võimalikud teenused, kuid kingisaaja võib ise valida mis teenuseid soovib tellida kinkekaardil oleva summa eest. E-kinkekaart on kehtiv 1 aasta, arvestades ostupäevast.

SMARTSERVICE kinkekaart “kingitus mehele” võimaldab kasutada laia teenuste valikut mitte ainult autodele vaid ka muude liiklusvahendide puhul, näiteks: mootorrattas, veok või hoopis paat. Iga autoomanik leiab vajaliku teenuse ja küllap saab kinkekaardi kaudu positiivse emotsiooni.

Soovite kinkekaarti muus summas (näiteks: 45, 60 või 300)? Ostke kinkekaart “VALI ISE SUMMA” ja e-kinkekaart väljastatakse valitud summa väärtuses. Kingisaajal on võimalik ise valida millese Smartservice teenuse või kauba eest ta sellega tasub.

Kui soovite siiski kujundatud ja eeltrükitud kinkekaarti väärtusega 30€, 50€ ja 100€, siis neid saab soetada meie esindustest kohapealt. Vaata meie esinduste asukohta SIIT!

Kinkekaart SMARTSERVICE BRONZE

“BRONZE” PAKETT

e-kinkekaardi väärtus on 30€

Kinkekaart inimesele kes kasutab autot igapäevaselt. Auto saab väljast kenasti puhtaks pestud, pigitäpid ja muu mustus eemaldatud.

Võimalik vahetada teise vajaliku teenuse vastu.

OSTA KINKEKAART

Kinkekaart SMARTSERVICE SILVER

“SILVER”  PAKETT

e-kinkekaardi väärtus on 50€

Sobib ideaalselt autoomanikule kes elab korteris või puudub võimalus ise teha salongi sisekoristust. Auto saab puhtaks nii seest kui ka väljast.

Võimalik vahetada teiste vajaliku teenuse vastu.

Ideaalne kingitus mehele või isale tulevaks isade- ja meestepäevaks!

OSTA KINKEKAART

Kinkekaart SMARTSERVICE GOLD

“GOLD” PAKETT

e-kinkekaardi väärtus on 100€

Kõige populaarsem kinkekaart. Auto saab väljast särama ning salong puhtaks. Eriti hea valik enne lume tulekut või kevade alguses.

Võimalik vahetada teiste vajaliku teenuse vastu.

Ideaalne kingitus mehele või isale tulevaks isade- ja meestepäevaks!

OSTA KINKEKAART

“PLATINUM” PAKETT

e-kinkekaardi väärtus on 150€

Pakett sobib kõige paremini peredele kellel on auto ja väikesed lapsed. Eriti kasulik siis kui on tekstiilist autosalong. Soovitame kasutada peale talve või sügisel.

Võimalik vahetada teiste vajaliku teenuse vastu.

OSTA KINKEKAART

Kinkekaart DIAMOND

“DIAMOND” PAKETT

e-kinkekaardi väärtus on 200€

Kinkekaart nendele kes plaanib oma autod müüa või vahetada. Auto saab ilusaks nii seest kui ka väljast. Hea teha autost kohe kenad müügipildid.

Võimalik vahetada teiste vajaliku teenuse vastu.

OSTA KINKEKAART

Подарочная карта SMARTSERVICE

VALI ISE SUMMA

e-kinkekaardi väärtus on VALITUD summa

Kingitus mehele kellel on kõik olemas. Saad valida summa mille eest väljastakse kinkekaart.

Kingituse saaja saab ise valida missuguseid teenused soovib meilt tellida.

VALI SUMMA