MOOTORRATTA PESU, POLEERIMINE JA VAHATAMINE

KLIKI TEENUSEL, ET NÄHA TÄPSEMAT KIRJELDUST:

+Mootorratta täispesu

Mootorratta kena välimuse ja töökindluse tagamiseks vajab ta regulaarset hooldust ja puhastust. Hooldatud ratas on ilus ning turvaline liiklemiseks, mis tagab kindlustunde ka kõige põnevamateks motoseiklusteks.

Spetsiaalsed pesuvahendid tagavad mootorratta värvile kaitse tee peal oleva mustuse, putukate, saaste, pigi ning puuvaigu eest ning lisaks annavad ka värvile sära. Kui kasutate või pargite oma mootorratast soolastes piirkondades, elate mere ääres, reisite mere ääres või kasutate oma sõiduvahendit talvel, siis on ekstra puhastus ja korrosioonikaitse hädavajalik. Pannes pesemata ja sooladega kaetud mootorratta seisma, siis soolad reageerivad õhuga ning tekib väga kiire ja tugev korrosioon, eriti siis kui parkida mootorrattaid  lahtistes parklates ja katete all.

Tuues oma mootorratta SMARTSERVICE tehnikute hoolde tagame, et Teie sõiduk saab ideaalselt puhtaks!

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

 

mootorratta pesu

+Mootorratta poleerimine

Mootorratta poleerimine on üks efektiivsematest vahenditest, mis aitab mootorratast hoida puhtana ja korras, kaitstes värvkatet kokkupuutel poriga, happevihmade mõju eest, tolmu ja liiva abrasiivse mõju eest ning soolade eest teedel.

 • Kaitsepoleerimine – soovitame sõiduvahendi kaitsmiseks keskkonna ebasoovitavade mõjude eest.  Poleerimisel kasutatakse poleerimismasinat, mis võimaldab poleerimise kaitsekatet kanda ühtlaselt erinevatele detailidele.
 • Abrasiivpoleerimine – soovitame, kui mootorratta värvkate on kaotanud esialgse läike ja  on kaetud niinimetatud ämblikuvõrguga ning kriimustustega.

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

 

mootorratta poleerimine

+Mootorratta vahatamine

Vahatamine annab sõiduki värvkattele kauni läike ja tagab parema kaitse selleks, et kriimustused ja asfaldi pritsmed ei saaks värvkatet nii kergesti kahjustada. Vaha kaitseb ka happevihma eest ja annab värvkattele UV kaitse. Vahatatud mootorrattalt jookseb vesi kiiremini maha, jättes värvile vähem kuivanud veepiiskade jälgi.

Kõvavahahooldust vajab mootorratas 2 korda aastas, soovitavalt enne talve ja peale talve. See säästab nii tumeda värvitooniga tsikleid, milledel on kriimustused paremini näha, kui heleda värvitooniga sõidukeid, mille värvi pinnal on pisemadki tõrvaplekid silmatorkavad.

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

 

mootorratta vahatamine

+Müügieelne ettevalmistus

Plaanite mootorratast müüa? Meie spetsialistide abiga lööb teie sõiduk särama!

Müügieelse ettevalmistuse pakett sisaldab:

 • Välispesu
 • Pigieemaldus
 • Velgede happepesu
 • Mootoripesu
 • Pagasiruumi märgpesu ning kuivatamine
 • Poleerimine (läigestamine)
 • Vahatamine
 • Plastik- ja kummipindade töötlus
 • Rehviläige

BRONEERI AEGKÜSI HINNAPAKKUMIST

 

mootorratta müügieelene ettevalmistus

KIIRETE KÜSIMUSTE KORRAL HELISTA E-R 9.00 – 18.00

Mustamäe filiaal: Tel. +372 6 803 500
Peetri filiaal: Tel. +372 6 803 502
Lasnamäe filiaal: Tel. +372 6 803 501

TEHTUD TÖÖDE GALERII