MOOTORRATTURI RIIDED

KLIKI TEENUSEL, ET NÄHA TÄPSEMAT KIRJELDUST:

+Mootorratturi riiete hooldus

Mootorratturi ülikonna puhastus, hooldus ja parandamine.

Mootorratturite ülikonnad on enamasti valmistatud hästi impregneeritud lakknahast, mis kasutamisel kiiresti määrdub ja mida kasutatakse keerulistes ilmastikuoludes.

Soovid ise nahahooldustöid teha?

Leia isetegemiseks sobivad tooted meie e-poest.

“Lendavat pori” ja muud mustust võite naha pinnalt kergesti eemaldada meie kontsentreeritud puhastusvahendiga Leder-Fein Leather and Fur Wash Concentrate. Tehke puhastusvahendist pesemislahus vahekorras 1:50 ja puhastage rõivad käsitsi ja pehme harjaga. Ka heleda naha saab selle vahendi abil väga puhtaks.

Hoolduseks soovitame kasutada hooldusõli FEIN Leder-Pflege & Imprägnier-Oil. Õli impregneerib ja hooldab nahka. Väike kogus lahjendamata õli kantakse lapi või svammi abil ringikujuliste liigutustega nahale.

Vahel on vajalik kompleksne puhastus. Siis võite puhastada oma rõivad käsitsi, kasutades meie toodet Leder-Fein Leather and Fur Wash Concentrate või pesta rõivaid pesumasinas. 2 pesukorra jaoks piisab 250 ml vahendist.

Rõivaste värvidefektide puhul võite kasutada meie toodet Leather Fresh.

Spetsiaaltöötlusega materjalist (nt. GoreTex vms.) rõivaste tarvis on meil spetsiaalne pesuvahend Leder-Fein Goropol. Vahend on mõeldud veekindla kattega tekstiilist, nahast ning tekstiili ja naha kombinatsioonist rõivaste pesemiseks.

Nubuknahka kasutatakse harvem, aga seda võib pesta nagu lakknahkagi vahendiga Leder-Fein Leather and Fur Wash Concentrate.
Nubuknahast toodete hoolduseks soovitame kasutada meie toodet Anilin Protector.

 

+Mootorratturi jalatsite hooldus

Teostame mootorratturi jalatsite puhastust ja hooldust ning töötleme neid spetsiaalsete vett ning mustust hülgavate vahenditega, mis tagavad mootorratta sõidujalatsite vastupidavuse ning pikema eluea.

 

452_jalatsi-hooldus

+Kiivrite hooldus

Teenuses sisaldub:

  • Kiivri põhjalik välipesu
  • Kiivrisisu pesu ning puhastus
  • Kiivri väljast vahatamine
  • Kiivri visiiride töötlemine vett hülgavate nanoainetega

 

kiivri_hooldus

KIIRETE KÜSIMUSTE KORRAL HELISTA E-R 9.00 – 18.00

Mustamäe filiaal: Tel. +372 6 803 500
Peetri filiaal: Tel. +372 6 803 502
Lasnamäe filiaal: Tel. +372 6 803 501

TEHTUD TÖÖDE GALERII