Mootorratturi
riided

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

Motoriided

Motoriided, nahktagid ja sõidukombed on enamasti valmistatud hästi impregneeritud lakknahast. Motovarustus määrdub suhteliselt kiiresti, kuna neid kasutatakse keerulistes ilmastikuoludes. Lendavat pori ja muud mustust saab naha pinnalt kergesti eemaldada, kasutades spetsiaalseid nahale mõeldud pesuvahendeid.

Motoriided ja muud nahast rõivad saab mustusest puhastada, pestes neid vahendiga Leder-Fein Leather and Fur Wash Concentrate. Rõivaid võib pesta käsitsi või pesumasinas, kasutades õrna või villase pesu programmi ning maksimaalselt 35 ° C veetemperatuuriga. Puhastusvahendist tuleb teha pesemislahus vahekorras 1:50 ja puhastada rõivad käsitsi või pehme harjaga. 250 ml suurusega pudelist piisab kaheks pesukorraks. Ka heledat nahka saab selle vahendi abil lihtsasi puhastada.

Spetsiaaltöötlusega materjalist (nt GoreTex) rõivaste tarvis on valikus spetsiaalne pesuvahend Leder-Fein Goropol. Vahend on mõeldud veekindla kattega tekstiilist või nahast rõivaste pesemiseks. Nubuknahka võib pesta samamoodi nagu lakknahkagi – Leder-Fein Leather and Fur Wash Concentrate pesuvahendiga. Nubuknahast toodete hoolduseks soovitame kasutada toodet Anilin Protector.

Mootoriided, mis on tehtud nahast, saavad tihti ka kriimustusi. Värvidefektide puhul sobib hästi toode Leather Fresh. Tegemist on värvivärskendajaga (värv), mis on mõeldud kriimustatud, kulunud või pleekinud naha jaoks. Leather Fresh sobib ideaalselt autonaha, mööblinaha, nahkrõivaste ja käekottide värvikahjustuste värskendamiseks. Ärge kasutage poorsetel nahkadel, välja arvatud juhul, kui värvite kogu pinda – see võib muuta pinna laiguliseks. Värvivärskendajat kantakse peale käsnaga või
aerograafiga pihustades.

Hoolduseks soovitame kasutada Colourlock vetthülgavat hooldusõli. Õli impregneerib ja hooldab nahka. Lisaks kaitseb nahka ilmastikuolude eest nagu päike ja vihm. Väike kogus lahjendamata õli kantakse lapi või svammi abil ringikujuliste liigutustega nahale. Olenevalt naha kasutamise sagedusest, tuleks seda hooldada üks või kaks korda aastas.

Motoriided taluvad palju vihma ja päikest, seega nende pikaajaliseks kestvuseks tuleb neid pidevalt
hooldada.

Mootorratturi jalatsite hooldus

Mootorratturi jalatsite hooldus on sama tähtis nagu motoriiete hooldus. Mootorratturi saapad puutuvad samuti kokku niiskuse ja UV-kiirgusega ning vajavad seetõttu õiget hooldust ja kaitset.

Teostame mootorratturi jalatsite puhastust ja hooldust ning töötleme neid spetsiaalsete vett- ning mustusthülgavate vahenditega, mis tagavad mootorratta sõidujalatsite vastupidavuse ning pikema eluea.

Hea teada! Meil on müügil ka jalanõude hooldamise komplektid.

Kiivrite hooldus

Kiivrite hooldus võimaldab puhastada kiivrilt raskesti eemaldatav mustus ning likvideerida kriimud, et taastada selle hea välimus.

Motokiivrite välimust rikuvad kõige rohkem pinnale tekkinud kriimustused. Lisaks ladestub aja jooksul klaasile ja esimesele osale putukate plekke, mida on ise väga raske eemaldada kui puuduvad spetsiaalsed pesuvahendid. Kiivreid ja visiirklaase on võimalik pesta, poleerida ja vahatada. See lihtsustab kiivri edasist puhastamist ja parandab väljanägemist.

Kiivrite hooldus:

  • Kiivri põhjalik pesu
  • Kiivri voodri pesu ning puhastus
  • Kriimustuste poleerimine
  • Värvitud pindade vahatamine
  • Visiiri töötlemine vett-hülgavate nanoainetega

Motoriided, jalanõud ja kiivrid vajavad pidevat hooldust. See pikendab nende eluiga ja parandab
kasutusmugavust.

MOTORIIDED
VAJAVAD
PESU JA HOOLT

Kaitse ja hoolda oma motoriietust ja –varustust õigete vahenditega ja regulaarselt. Ainult nii võid kindel olla, et need saadavad sind sinu pikkadel reisidel ja pakuvad sulle vajalikku kaitset.

Broneeri aeg

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Jah, meie spetsiaalsed pesuvahendid eemaldavad ka putukajäljed riietelt.

Motoriided tuleks läbi pesta spetsiaalse puhastusvahendiga, kas käistsi või ka pesumasinas, mis eemaldab riietelt ka halva lõhna.

Soovitame naha värvimistööd usaldada professionaalidele kuna õige tooni segamine ja värvimine on keeruline protseduur, mis vajab ka õiged tööriistu.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: