КАМЕННЫЕ
ПОВЕРХНОСТИ

ВИДЫ УСЛУГ

Hinnapäring

KIVIPINDADE PARANDUS

Kivipindade parandus hõlmab endast nii kivi- kui keraamiliste pindade pisiparandusi. 

Kivi- ja keraamilist materjali kasutatakse põrandatel, seintel kui ka töötasapindadel. On äärmiselt ebameeldiv, kui kogemata tekitatud vigastused rikuvad kodu või kontori üldmuljet, eriti sellistel pindadel, mille välja vahetamine on äärmiselt kulukas.

Tähtis ! Kõiki vigastusi on üldiselt võimalik vähem märgatavaks muuta. Isegi kui täielik eemaldamine ei õnnestu !

TÄKKED

Täkked kivi- ja keraamilistel pindadel, mis on tekkinud löökide tagajärjelt, saab professionaalsete vahenditega edukalt märkamatuks muuta.

Kivipindade parandus koosneb erinevatest etappidest — kõigepealt lihvitakse vigastuse teravad ääred siledaks, puhastatakse pinnad ning tehakse eelviimistlus. Seejärel täidetakse vigastus täiteseguga ning kuivatatakse spetsiaalse UV-lambiga. Pärast kuivamist lihvitakse pind ja poleeritakse poleerpastaga.

Kõiki kivipindu, olgu tegemist keraamilise plaadi või marmoriga, saab paremaks muuta. Kuigi mõne pinna vigastuste märkamatuks muutmine on keerulisem, leidub siiski kõigele lahendus.

Kasutame professionaalseid StoneLux ja Stonelux Tile tooteid ja töövahendeid, mille lai valik võimaldab teostada kivipindade parandus erinevate tekstuuride ja värvidega pindadele.

Oluline ! Kivipindade parandamine ja vigastuste peitmine on kordades soodsam, kui uute ostmine ja vahetamine !

MURDUNUD NURGAD

Murdunud nurgad kivitasapindadel on tõeline nuhtlus. Neid ei õnnestu sisustuselementidega peita ja neid on kaugelt märgata. Kivitasapinna väljavahetamine murdunud nurga tõttu, on aga liialt kulukas. Seetõttu tasub mõelda alternatiivsetele meetoditele, üks neist on kivipindade parandus.

Vigastatud kiviplaadi nurga taastamine käib sarnaselt täkete parandusega. Vigastatud koht lihvitakse, teostatakse eelviimistlus ning seejärel kasutatakse šablooni, et vormida nurgale uus kuju. Kui kuju on vormitud, siis lihvimine, poleerimine ja nurk on taas terve.

Hea teada ! Murdunud nurkade puhul on tähtis, et kõik eemaldunud tükid jääksid alles — see lihtsustab parandamist.

UUS ELU
KATKISTELE ASJADELE

Ka tugevamaid materjale on võimalik parandada! Usalda professionaalset parandusteenust – säästad loodust ja raha ning annad asjadele uue võimaluse.

Заказать услугу

Часто
задаваемые
вопросы

Советуем ознакомиться с часто задаваемыми вопросами и возможно вы найдете ответ на свой вопрос. Либо отправьте нам свой вопрос заполним форму ниже.

Vigastused, mis on tekkinud kolimise ja remonditööde käigus, samuti näiteks laste poolt tekitatud kahjud. Olmetegevuste käigus vigastatud töötasapinnad, töötasapinna nurgad või keraamilised plaadid millelt on killud väljas. Vigastatud põrandaplaadid, mida on kahjustanud näiteks raskete asjade kukkumine või viskamine (mänguasjad, tööriistad, mööbliesemed, nõud).

See oleneb suuresti vigastuse suurusest ja hulgast. Ühe väikse vigastuse parandamist saab ilmselt mõõta minutites.

Kõige keerulisem on parandada mustrilist pinda (graniit). Sellegipoolest tasub alati proovida, sest enamasti õnnestub pinda oluliselt paremaks muuta ning parandamine on palju säästlikum kui kivipinna asendamine uuega.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Форма связи

Желаю воспользоваться предложением

Желаю получить консультацию

Забронировать время

Отправить цену себе на почту

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: