Подарок мужчине или женщине — подарочный сертификат от SMARTSERVICE

Kinkekaart meehele või naisele on universaalne ja mugav kingitus, eriti siis kui ei oska midagi valida. Enamus inimesi kasutab liikumiseks autovahendid ja mida intensiivsem kasutus, seda rohkem auto vajab tähelepanu. Selle pärast SMARTSERVICE kinkekaart alati leiab kasutuse igale vanusele. Online ostes väljastame kinkesertifikaat mis kestab aasta ostu hetkest. Oleme kirjeldanud erinevate kinkekaartide sobilikud teenud, kuid ei pea neid kasutama ja kingisaaja võib ise valida mis teenused kasutab kingitud summa eest.

SMARTSERVICE kinkekaart võimaldab kasutada lai teenuse valiku mitte ainult autode jaoks, kuid ka muu liikumisvahendide puhul nn. mootorrattas, paad või hoopis veok. Lai pakkutave teenuste spektri iga inimene leiab kasuliku ja saab positiivse emotsiooni.

Nendele kes soovivad kinkida ebatavalise summa eest (nn 45, 60 või 300) tuleb valida «VALI SUMMA ISE» ja kinkesertifikaat väljastatakse makstud summa eest. Kinkesaaja valib ise millese teenuse vastu ta seda vahetab.

Nendele kes soovivad saada eeltrükkitud kinkekaardid väärtusega 30€, 50€ ja 100€, siis seda saab osta meie esindustes.

KÕIK OSTETUD E-KINKEKAARDID ON KOHE KÄTTE 24/7!

«BRONZE» PAKETT

e-kinkekaardi väärtus on 30€

Kinkekaart nendele kes omab autod ja kasutab seda iga päev. Igapäevase mustuse tekkitamise juures saab auto väljast ideaalselt puhtaks.

Võimalik vahetada teiste teenuste vastu.

OSTA KINKEKAART

«SILVER»  PAKETT

e-kinkekaardi väärtus on 50€

Idealselt sobib autoomanikutele kes elavad korteris või puudub võimalus ise teha sisekoristus. Auto saab puhtakst nii seest kuid ka väljast.

Võimalik vahetada teiste vajaliku teenuste vastu.

OSTA KINKEKAART

«GOLD» PAKETT

e-kinkekaardi väärtus on 100€

Kõige populaarsem kinkekaart. Auto saab särama ning seest puhtaks. Sisaldab kõike vajaliku ja eriti vajalik enne lume tuleku või kevade alguses.

Võimalik vahetada teiste vajaliku teenuste vastu.

OSTA KINKEKAART

«PLATINUM» PAKETT

e-kinkekaardi väärtus on 150€

Pakett sobib kõige paremini peredele kellel olemas nii auto kui lapsed. Eriri kasulik siis kui on tekstiil autosisu. Soovitame kasutada peale talve või sügisel.

Võimalik vahetada teiste vajaliku teenuste vastu.

OSTA KINKEKAART

«DIAMOND» PAKETT

e-kinkekaardi väärtus on 200€

Kinkekaart nendele(translate) kes plaanib oma autod müüma või vahetama. Auto saab ilusaks nii seest kui ka väljast ja ideaalne teha autost kohe kenad pildid.

Võimalik vahetada teiste vajaliku teenuste vastu.

OSTA KINKEKAART

VALI ISE SUMMA

e-kinkekaardi väärtus on VALITUD summa

Saad valida ise summa mille eest väljastakse kinkekaart. Kinkekaart nendele kellel kõik olemas!

Nagu kõige teiste kinkekaartidega, kingituse saaja saab ise valida millised teenused soovib kasutada.

VALI SUMMA