ПОЛИРОВКА
ОКОН

ВИДЫ УСЛУГ

Узнать цену

KLAASIDE POLEERIMINE

Klaaside poleerimine kodumajapidamistes ja hoonetes on teenus, mis võimaldab taastada ja parandada klaaspakettidel olevaid defekte. Klaasi poleerimisega saab eemaldada kriimustusi ja plekke, mis rikuvad klaasi läbipaistvust.

Pinnad, mida saab klaasi poleerimisega parandada:

Aknaklaasid — Kriimustused tekivad kõva materjaliga hõõrumise, liiva või metallieseme mõjul.

Ukseklaasid

Klaasmööbel

Peeglid

Muud klaaspinnad

KRIIMUSTUSTE EEMALDAMINE

Kriimustuste eemaldamine klaasidelt on nõutud teenus nii kodumajapidamistest kui ärihoonetes. Peamised põhjused klaasidefektide tekkimisel kodumajapidamistes, on ehitustööd, hooletu kasutus, valede vahenditega pesemine ja laste tekitatud vigastused (löögid, kriipimised jne). Ärihoonetes esineb tihti nn ehituspraaki, st uutes hoonetes, pärast objekti valmimist ja klaaside pesu, ilmnevad ehituse käigus tekkinud klaasivigastused.

Klaasikriimud võivad olla pindmised või sügavad. Pindmiste kriimustuste eemaldamisel probleemi ei ole. Sügavamate puhul peab hindama, kas see on võimalik ilma, et klaas hiljem moonutama jääks. Moonutus tekib seetõttu, et kriimustuse eemaldamisel lihvitakse klaasi pinda õhemaks ja klaasi pind jääb ebatasane. Liiga sügavate kriimude puhul on klaaside poleerimine tihti ebamõistlik ja klaaspakett tuleks välja vahetada.

Kriimustuste eemaldamiseks  kasutatakse erinevaid meetodeid, sõltuvalt kriimustuste sügavusest ja olemusest. Sügavamad klaasikriimud lihvitakse eelnevalt välja ning seejärel poleeritakse klaas selgeks. Oluline on märkida, et sügavate kriimustuste täielik eemaldamine võib olla keeruline ning mõnel juhul on võimalik vaid nende nähtavuse vähendamine.

Oluline! Klaasi nurgas asuvaid vigastusi ei ole võimalik poleerida.

Betooni eemaldamine

Betooni eemaldamine klaasidelt, on sage just uusehitiste puhul, kus pärast objekti valmimist, on fassaadi- või sisetööde käigus klaasid määrdunud ehitussegudega.

Kivistunud betooni eemaldamine klaaspinnalt on üsna keeruline. Selleks on vaja spetsiaalseid vahendeid ja oskusi. Klaasi kraapimine noa või muu terava esemega ei tule kõne alla. Sellega on oht klaas täielikult ära rikkuda.

Betooni eemaldamine klaaspinnalt toimub kolmes etapis. Esialgu töödeldakse kahjustust spetsiaalse keemiaga, seejärel lihvitakse ning kõige lõpuks teostatakse klaaside poleerimine, et klaas uuesti säravaks saada.

Pea meeles! Betooni-, pahtli- või krohvipritsmed tuleb eemaldada esimesel võimalusel ning kasutades õigeid töövõtteid, et mitte klaasi täielikult rikkuda.

LUBJAPLEKKIDE EEMALDAMINE

Lubjaplekkide eemaldamine aitab vabaneda tülikatest jälgedest, mille tekitab klaasile vesi. Seda esineb nii akendel kui muudel klaaspindadel, mis on pidevalt veega kokkupuutes, nagu pesuruumide uksed, vaheseinad jms.

Lubjaplekkide puhul on tegemist mineraalse settega. Selle lahustumiseks kasutatakse spetsiaalseid puhastusvahendeid, mis taastavad klaasi läbipaistvuse ning sära. Jakeaubanduses müüdavad vahendid ei pruugi lubjaplekke täielikult eemaldada. Pikaaegselt ja tugevalt settinud lubjaplekkide eemaldamiseks on vajalik klaaside poleerimine.

Hea teada! Lubjaplekkide ja muu tugeva mustuse vältimiseks, soovitame klaasid katta klaasivahaga.

TAASTAME ILU
SINU KODUS

Tunne kodus olles rõõmu, rahulolu ja mugavust! Kosmeetilised parandused taskukohase hinnaga muudavad iga majapidamise ilusaks ja hubaseks.

Заказать услугу

Часто
задаваемые
вопросы

Советуем ознакомиться с часто задаваемыми вопросами и возможно вы найдете ответ на свой вопрос. Либо отправьте нам свой вопрос заполним форму ниже.

Kriimude eemaldamiseks õuetingimustes (välisfassaadid, aknad, uksed) peab õhutemperatuur olema üle 10 kraadi. Siseruumides saab seda teha aastaringselt.

Parandada saab pindmisi kahjustusi/kriimustusi. Suurte ja südavate vigastuste korral tuleb klaas välja vahetada. Klaasivigastuse suuruse testimiseks libistage küünega üle kriimu: kui küüs jääb kriimu sisse kinni, on tegemist sügava kriimuga.

Pindmiste kriimude parandamisel seda ei juhtu. Kui tegemist on väga sügavate kriimudega, siis võib tekkida moonutamist kuid see selgub alles pärast klaasi poleerimist.

Enamasti on ka sellised täpid eemaldatavad. Konkreetse vigastuse hindamiseks, soovitame konsulteerida meie asjatundjatega.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Форма связи

Желаю воспользоваться предложением

Желаю получить консультацию

Забронировать время

Отправить цену себе на почту

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: