Katuse
heliisolatsioon

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

Katuse heliisolatsioon

Katuse heliisolatsioon – katus on auto konstruktsioonis õhuke ja resoneeriv metallpind. Suvel see kuumeneb ja juhib salongi soojust, talvisel ajal aga toimub läbi katuse märkimisväärne soojuskadu. Tugeva vihmasaju korral tekitavad vihmapiisad katusele langedes tugevat müra, kui aga sajab rahet, on tugev ja häiriv heli vältimatu, lisaks võivad katusele jääda väikesed mõlgid.

Mürasummutus ehk autosalongi heliisolatsioon aitab selle probleemi lahendada. Tänu töötlusele (katuse heliisolatsioon) muutub katus tugevamaks, helikindlamaks ja väheneb sademetest põhjustatud müra. Lisaks püsib salongis, võrreldes endisega, ühtlasem temperatuuritase kauem.

Pindade töötlemisel kasutame kvaliteetseid Comfortmats tooteid ja katuse müraisolatsiooni paigaldamise ajakulu on ligikaudu üks tööpäev:

  • Kõigepealt eemaldame laepolstri, kasutades selleks spetsiaalseid töövahendeid ja eritööriistu. Seejärel eemaldame tehases paigaldatud müraisolatsiooni (kui see on olemas). Tehases paigaldatud vibratsioonineeldematerjali eemaldame üksnes juhul, kui see on kulunud või lahti hakanud tulema.
  • Seejärel puhastame ja rasvatustame pinnad ning paigaldame katuse plekile esimese kihi – vibratsioonineeldematerjali ehk pigimatid. See lisab katusele jäikust ja muudab selle vibratsioonipüsivamaks.
  • Järgmises etapis paigaldatakse müraneeldekiht, mis tänu oma viskoossele struktuurile vähendab sise- ja välismüra ning parandab salongi akustilisi omadusi. Lisaks on sellisel kihil suurepärased soojusisolatsiooniomadused.
  • Lisaks, tagamaks parim tulemus, on võimalik paigaldada ka kolmas helisummutuskiht (katuse heliisolatsioon) laepolstri sisemisele pinnale. Võimalikkus selgub tööde teostamise käigus, kuna tihti on tegemist kitsa alaga, kus ei pruugi kolme kihi jaoks ruumi jätkuda.

Tööde lõpetamise järel monteeritakse originaalkattepaneel oma kohale tagasi.

Teenuse maksumus sõltub sõiduki suurusest ja soovitud tulemusest, hindadega saab tutvuda SIIT.

Lisaks saab meie juures auto salongi kenasti puhtaks teha. Teostame nii keemilist puhastust kui nahahooldust.

Tähtis ! Katuseluugiga või panoraamkatusega sõiduki puhul ei pruugi effekt olla nii suur kui tavalise katuse puhul.

KAPOTT

Auto kapott on detail, mis eraldab sõiduki mootoriruumi väliskeskkonast. Mootori töö ja muud ajamid tekitavad erinevaid vibratsioone ja helisid, mis kanduvad edasi sõiduki salongi.
kapott
 
Tehase poolt ei ole kapotile enamasti heli ja müra summutavaid (autosalongi heliisolatsioon) matte paigaldatud. Seetõttu kanduvad helid ja võnked ka sõitjateruumi. Kapoti sisepinnale on võimalik paigaldada mitmekihiline müraisolatsioon (salongi heliisolatsioon), mis vähendab mõningl määral mootorimüra kandumist autosalongi. Rohkem vähenevad õue kostuvad helid.
Mootorikapoti vibroisolatsioon ja mürasummutus muudab kapotikaane jäigemaks ja vähem vastuvõtlikuks resonantsvõnkumistele.
Hea teada! Ainult kapoti töötlemine ei eemalda mootorimüra salongist 100%liselt. Töötlus vähendab mürataset oluliselt

VAIKUS ON
KULDSÕNA

Mürasummutusteenus on loodud selleks, et pakkuda sulle rahulikumat ja mugavamat sõidukogemust. Spetsiaalselt valitud materjalid, nagu akustilised vahud ja vibratsiooni summutavad kiled, aitavad vähendada väliste müraallikate mõju, muutes sinu sõidu vaiksemaks ja nauditavamaks.

Palju maksab?

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Katuse müraisolatsiooni paigaldamine võtab aega ligikaudu  4 - 6 tundi. Olenevalt sõiduki ehitusest ja keerukusest võib tööaeg olla ka pikem. Katuse töötlemiseks on vaja eemaldada sõiduki laepolster, mis tuleb teha ettevaatlikult ja kiirustamata.

Kuigi mürasummutusmaterjalid lisavad natuke kaalu, on mõju kütusesäästlikkusele üldiselt minimaalne. Tavaliselt kaalub vaiksem ja mugavam sõit üles võimaliku kaalutõusu Tänapäeva tooted on läinud üsna kergeks!

Ei, autode mürasummutus on saadaval kõigile autotüüpidele ja eelarvetele. Seda saab kohandada vastavalt teie auto margile ja mudelile. Tihtipeale on luksusautodele juba tehase poolt paigaldatud üsna kvaliteetsed müra ja helisid isoleerivad matid, seega on teenus mõeldud pigem igat tüüpi autodele - ka odavamatele.

Enamikul juhtudel ei tohiks korralikult paigaldatud mürasummutus auto garantiid tühistada. Siiski on soovitatav kontrollida auto tootja või müügiesinduse poliitikat seoses järelturu muudatustega.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: