Tekstiilsisu
parandus

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

Veluuri ja tekstiili parandus

Veluuri ja tekstiili parandus on teenus, mille käigus kõrvaldatakse materjalis olevad väiksemad augud kasutades spetsiaalseid taastustehnoloogiaid ja vahendeid. On loomulik, et ajapikku kuluvad istmete tekstiil- või veluurpinnad hõredaks ja auguliseks. Kõige levinumaks isetekitatud vigastuseks on tekstiilile kukkunud sigareti põletuse jälg või terava eseme torked.

Veluuris ja tekstiilis olevate väiksemate aukude kõrvaldamiseks (tekstiilsisu parandus) kasutatakse spetsiaalseid taastamistehnoloogiaid ja materjale. Auto istme parandus – pisivigastused saab täita ja katta, kasutades selleks veluuri või tekstiilkiude. Kui tegemist on väga suurte vigastuste või kulumistega, siis lokaalset parandust teostada ei saa. Sellistel puhkudel saame vigastatud detailid välja vahetada, kasutades selleks kas originaalseid või väga sarnaseid materjale. Tekstiilsisu parandus või veluuri parandus võimaldab eraldi vahetada kõiki kokku õmmeldud tükke – ei pea vahetama kogu istmekatet! Kui Teie sõidukil on nahast istmed, siis ka nahkosad on eraldi vahetatavad – vaadake siit.

suitsukoni auk

 Üheks levinuimaks vigastuseks veluurist või riidest polstril autosalongis on kukkunud sigareti põletuse
jälg.

TEKSTIILISTME PARANDUS

Tekstiilistme parandus või tekstiilsisu parandus hõlmab endast istmete, uksepolstrite, laepolstrite vms pindade parandamist. Aja jooksul kulunud detailide vahetamiseks tuleb istmed autost eemaldada, istmekatted maha võtta, vigastatud detailid välja lõigata ja uued osad asemele õmmelda. Teksiilistme parandus võimaldab sõiduki väljanägemise taas värskeks muuta. Samuti kulub aja jooksul istmekatte all oleva poroloon, mis muudab istmed pehmeks. Äravajunud istmed vähendavad sõidumugavust kuna istmed ei toeta enam autojuhti piisavalt. Auto istme parandus (tekstiilsisu parandus) võimaldab istmed taas kohevaks ja mugavaks muuta.

Tekstiilistmekate parandus

Kõik auguliseks kulunud tekstiil- ja nahkosad on eraldi vahetatavad – enamasti ei ole vajalik uusi istmekatteid soetada.!

LAEPOLSTRI PARANDUS

Laepolstri vigastused tekivad enamasti salongis suitsetamise või teravate esemetega torkamise teel. Pisikesed vigastused, mis ei läbi tekstiili, on võimalik parandada või peita lokaalselt. Pisiparanduste jaoks kasutame erinevat tooni tekstiilkiude, millega saab katkised kohad katta. Selline meetod võimaldab väikesed vigastused oluliselt märkamatuks muuta. Laepolstri parandus on enamasti vajalik vanemate autode puhul. Aja jooksul nõrgeneb tekstiili liim, millega on laepolstri kate liimitud ning tekstiil vajub alla ja jääb rippuma. Vana tekstiili ei õnnestu üldjuhul tagasi liimida ja seetõttu tuleb välja vahetada kogu laepolstri kate.

Laepolstri parandus – täielik tekstiilkatte vahetamine on teenus, mille puhul on tegemist väga mahuka tööga kuna kogu laepolster tuleb autost eemaldada. Seejärel tuleb vana tekstiil ja liim eemaldada, alles siis saab uue katte paigaldada. Kuna uued detailid on tihtipeale väga kallid, siis tasub tekstiilsisu parandus ennast alati ära.

Tähtis! Sedaankerega sõidukite puhul ei õnnestu tihtipeale laepolstrit, ilma esi- või tagaklaasi eemaldamata, autost kätte saada!

VINÜÜLI PARANDUS

Vinüüli parandus – augud, hõõrdekohad ja kriimustused on need defektid, mis riivavad silma. Vinüülist või kunstnahast pinnad muutuvad aja jooksul rabedaks ja murduvad. Harv ei ole ka juhus, kui pindadele on tekkinud kriimud või täkked, mille põhjustajaks on pükste needid või teravad esemed.

Auto istme parandus võimaldab pisivigastused kiirelt täita ja värvida. Alguses täidetakse vigastused ja taastatakse nende struktuur. Seejärel segatakse kokku autosalongiga sobiv värvitoon ning parandatud koht värvitakse üle. Vigastused jäävad tihtipeale vaevumärgatavad või üldse mitte leitavad! Samuti on võimalik vigastatud osad täielikult välja vahetada, mis võimaldab istme välimuse täiesti uueväärseks muuta.

Teostame järgnevaid salongi parandustöid:

Kuntsnaha vahetus

Kõvad ja pehmed vinüülpinnad autosalongis mis on katki, kriimustatud, rebenenud või muul viisil vigastatud (näiteks: koerte küünistused ja hammustused, telefoni kinnituste demonteerimised ja automaki varguse katsed), saab kiiresti taastatud. Seejuures küllaltki väikeste kulutustega võrreldes uue detaili otsmise kuluga. Salongi parandus tõstab nii auto väärtust, kui omaniku tuju.

Hea teada! Kõiki vigastatud detaile on võimalik kas paremaks töödelda või täielikult taastada.

KAOTAME
VIGASTUSED
JÄÄDAVALT

Usalda oma auto professionaalidele – muudame sinu vana ja väsinud autosalongi uueks ja ilusaks! Parandame ja taastame peaaegu kõiki vigastusi või muudame need peaaegu märkamatuks.

Broneeri aeg

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Ei, kindlasti ei pea ostma uut istet. Kuna istmekate on kokku õmmeldud erinevatest osadest, siis kõik detailid on eraldi vahetatavad. Kui tegemist ei ole väga erilise või mustrilise istmekattega, siis enamasti on võimalik leida täiesti originaalne tekstiil. Pärast parandustööde teostamist ei ole enamasti aru saada, et iste on remonditud.

Istmekatte all olevad proloonosad kuluvad ja väsivad aja jooksul. Seetõttu muutuvad istmed nö lödiks ja ei toeta enam sõidukijuhti piisavalt. Ka istme poroloonosad on vahetatavad ja parandatavad, antud tööd on ka oluliselt soodsamad kui uue istme ostmine.

Kui tegemist on väikese põletusjäljega ja auk ei läbi kogu tekstiili, siis on vigastatud koht peidetav. See tähendab, et vigastatud ala saab täita ja katta tekstiilkiududega, mis muudavad ala oluliselt vähemnähtavaks. Täielikult originaalselt siiski sellisel meetodil parandada ei saa. Kuid võimalik on välja vahetada kogu laepolstri tekstiil. Antud töö on küll ajamahukas, kuna laepolster tuleb autost eemaldada, kuid siiski oluliselt soodsam kui uus laepolster.

Kui tegemist on pinnapealse vigastusega, millele teostatakse lokaalne parandus, on ajakulu paar tundi. Suuremate ja tekstiilpinda läbivate vigastuste parandamine võtab aega kuni 2 tööpäeva. Seda seetõttu, et suurte vigastuste puhul tuleb vigastatud detail autost eemaldada ja asendada. Komplekteerimine ja õmblemine on üsna ajamahukad tööd.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: