Lennuki
sisepindade
parandus

TEENUSTE LIIGID

Nahkistmete parandus

Ükskõik millise lennuki puhul tekib naturaalsest nahast valmistatud interjööri puhul aja möödudes vajadus teostada nahkistmete parandamist.

Pideval kasutamisel tekivad istmete nurkadele hõõrdekohad, mis võivad kaasa tuua tõsisemaid tagajärgi koos vajadusega iste välja vahetada. Õigeaegne hõõrdekohtade ja kriimude parandamine ning värviparandus võimaldavad väheste kuludega taastada istmete esialgne välimus. Naha parandamisel kasutatavad materjalid on sertifitseeritud ning ei sisalda kahjulikke aineid.

Nahkistmete tõsiste kahjustuste korral ning uute katete valmistamise vajaduse korral pakume koostöös DOA’ga ja POE’ga kompleksteenust, mis vastab EASA PART-21J nõuetele.

Nahkistmete parandus- ja värvimistöid võib teostada nii TLN töökojas kui ka tellija ruumides. Tööde maksumus sõltub teostatavate tööde mahust ning võib igal eri juhul muutuda. Keeruliste juhtumite puhul lähtume maksumusest 45 €/h, sh ka vajalike materjalide maksumus. Väljasõidu puhul võtab kannab tellija transpordikulud edasi-tagasi suunal, vajalike materjalide transpordikulud ning majutuskulud tööde teostamise ajal.

!!!!!!!!!!!!

Tedlar kate parandus

Peaaegu kõik seinte ja vaheseinte pinnad on originaalis lamineeritud erilise Tedlar kattega.

See on kergesti puhastatav ja pikaajaline materjal. Lennuki kasutamisel tekivad väikesed vigastused, mis võivad välimust rikkuda. Selliste kahjustustega detailid näevad räpakad välja ning tekitavad mulje lennuki vananemisest.

Kuni 1 cm suuruseid kahjustusi on võimalik parandada komposiitmaterjalide või mustriga katmise abil. Kahjustatud koht muutub tavareisijale märkamatuks ning remonti vajanud kohta on võimalik tuvastada ainult põhjaliku vaatluse käigus.

!!!!!!!!!!!!

Teiste pindade parandus

Kasutamise käigus võivad erinevatele metallpindadele tekkida väikesed kahjustused.

Nendeks võivad olla nii killendid, väikesed mõlgid, aga ka kriimud ning hõõrdekohad. Mõningatel detailidel võivad olla väikesed mõrad või muud sarnased kahjustused ning enamikel juhtudel on võimalik teostada remonttöid koos neile järgneva värvimisega.

Paljudel juhtudel pole kahjustatud detaili välja vahetamine võimalik ning sellisel puhul võime aidata taastada detailide esialgse välimuse.

Pinna parandamise võimalikkuse tuvastamiseks pildistage defekti koos joonlauaga ning saatke foto meile, et saaksime määrata defekti ulatuse.

!!!!!!!!!!!

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: