Mõlkide
eemaldamine

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

Mõlkide eemaldamine

Mõlkide eemaldamine on kiire ja mittekahjustav meetod autokere vigastuste parandamiseks. Eemaldada saab mõlgid, mis on põhjustatud väiksemate avariide, nagu parklamõlkimised ja löökide tagajärjel.

Mõlgi väljatõmbamine on teenus milleks kasutatakse spetsiaalseid tööriistu ja tehnikaid, et eemaldada mõlgid autokere pinnalt, jätmata seejuures jälgi või kahjustusi värvile. Mõlkide eemaldamine on protsess, mis hõlmab mõlgi õrnalt väljatõmbamist ja kere tagasivormimist ilma värvimise vajaduseta. See muudab mõlkide eemaldamise kiireks ja taskukohaseks valikuks võrreldes traditsiooniliste parandusmeetoditega.

Kasutame mõlkide eemaldamiseks PDR (Paintless Dent Repair) meetodit. Sõltuvalt mõlgi suurusest ja asukohast, kulub mõlkide parandamiseks autol 0,5-3 tundi. Samuti on remonditasu mitu korda väiksem kui traditsioonilise värvimistöö puhul. Kui mõlgi tekitanud löögist on värvile jäänud ka kriimustused, siis need on võimalik eemaldada poleerimise teel.

PDR meetodiga saab eemaldada mõlke, mis on tekkinud järgnevalt:

  • rahesaju tagajärjel
  • löögi tagajärjel (nt pallimängud)
  • puuokste, kastanite ja muude asjade kukkumisel autokerele

Mõlgieemalduse eelised:

  • Mõlgieemaldus võimaldab anda vigastatud detailile tagasi oma algse välimuse ilma et lakkvärv saaks kahjustatud.
  • Säästab aega: Mõlgi väljatõmbamine võtab oluliselt vähem aega kui traditsiooniline parandamine, kuna see ei hõlma detailide demonteerimist, värvimiseks vajalikke eeltöid ja värvi kuivamise ootamist.
  • Säästab raha: Kuna mõlgieemaldus ei nõua värvimist, on see tavaliselt odavam kui traditsioonilised meetodid, mis hõlmavad kogu detaili värvimist.
  • Säilitab auto väärtust: Mõlkide parandamine autol aitab säilitada teie auto originaalvärvi ja välimust ning seeläbi hoiab auto väärtust.
  • Keskkonnasõbralikkus: Kuna mõlgieemaldus ei vaja uut värvi, on see keskkonnasõbralikum valik võrreldes traditsioonilise parandamisega.
  • Kiire teenindus: Meie professionaalne ja kogenud meeskond tagab kiire ja tõhusa teeninduse, et te saaksite oma auto võimalikult kiiresti tagasi.

Lakkvärvi paindlik ja vastupidav struktuur säilib isegi kere küllalt tugeva deformatsiooni korral. Kui mõlkide parandamine autol on teostatud, siis pärast remonti on enamikel juhtudel praktiliselt võimatu avastada defekti kohti.

Infoks! Mõlke ei saa kõrvaldada detailidelt, kus värv on vigastatud, teravate äärtega või kui mõlk on väga suurte mõõtmetega (avarii korral).

Rahekahjustuste likvideerimine

Rahekahjustuste likvideerimiseks ei ole enamasti tarvis autot üle värvida või kahjustatud detaili välja vahetada. Rahekahjustuste likvideerimiseks sobib mõlkide eemaldamine suurepäraselt.

Rahekahjustuste likvideerimine, ilma kere värvimata, on tunduvalt odavam lahendus kui vigastatud detaili välja vahetamine. Auto lakkvärv ei saa sealjuures kahjustada ning rahest kahjustatud detailid ei vaja üle värvimist.

Tähtis! Rahe poolt tekitatud mõlkide eemaldamise tasu sõltub vigastatud detailide arvust, mõlkide asukohast ja ligipääsetavusest.

MÕLGIEEMALDUS VÄRVIMISE EELTÖÖKS

Mõlkide eemaldamine värvimise eeltööks on vajalik eelkõige teravate servade ja pragunenud värviga mõlkide puhul. Sellised mõlgid ei ole eemaldatavad ilma värvimiseta, kuna värv on kahjustatud. Mõranenud värvi puhul on risk, et mõlkide eemaldamise käigus läheb vigastatud ala veel suuremaks. Samuti on metallpind avatud keskkonnale, mis tähendab suurt korrosiooniohtu.

Antud teenus hõlmab mõlkide eemaldamist, ühe tegevusena pinna ettevalmistamisel värvimiseks. Mõlgieemaldus värvi eeltööna vähendab värvimisel kasutatavate materjalide (nt pahtli) hulka ja väldib detailide täielikku väljavahetamist. Samuti tagab ka selle, et värvikihtides ei teki nii palju järelkuivamisi (pahteldatud aladele tekkivad pinnavirvendused ja lihvimisjäljed)

Pärast mõlgi eemaldamist soovitame esimesel võimalusel ühendust võtta värvimistöökojaga, et ennetada lõhenenud värvkatte all tekkivat korrosiooni.

MÕLGIEEMALDUS VÄRVIMISE EELTÖÖKS

Tähtis ! Vigastatud värvkatte puhul on tähtis kiiresti tegutseda, ilma värvkatteta metallpinnale tekib kiiresti rooste!

MÕLKIDE EEMALDAMINE
ILMA VÄRVIMISETA

Õhemate ja tugevamate metallide kasutamine autotööstuses on muutnud mõlkide eemaldamise ehk „Paintless Dent Repair“ tehnoloogia heaks alternatiiviks tavalisele parandusviisile ehk värvimisele.

Aja broneerimine

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Suuremate avariide puhul kui autokere metall on nö kortsus. Lisaks mõlke, millel on tervad servad ja pragunenud värv, ei saa lihtsalt eemaldada, need vajavad ka ülevärvimist.

PDR tehnoloogiat ei saa enamasti kasutada 20+ a vanustel autodel. Lakkvärvi katte ja metalli kvaliteet ei võimalda teha remonti garanteeritud kvaliteediga. Täpsema hinnangu saamiseks konsulteerige meie spetsialistidega.

Eemaldatud mõlgid ei paindu iseenesest tagasi.

Üldiselt on auto lakkvärvi struktuur paindlik ja vastupidav ning säilib isegi küllalt tugeva kere deformatsiooni korral. Kui auto on vanem või mõlgid liiga teravad, võib seda siiski juhtuda. Meie kogemuse põhjal on enamus eemaldused edukad ning defekti pole võimalik näha.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: