Auto
kiletamine

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

PPF kaitsekile

PPF kaitsekile (Paint Protection Film) on isetaastuv kile, mis paigaldatakse autole, et kaitsa kerevärvi erinevate kahjustuste eest. Värvikaitse kile on kõige tõhusam meetod mida auto pindade kaitseks kasutada. Siin on mõned eelised miks auto kiletamine PPF kaitsekilega on mõistlik :

  • Kaitseb kivitäkete ja kriimustuste eest.
  • Kaitseb mustuse sööbimise eest (putukad, lindude väljaheited jms).
  • Kaitseb auto värvi UV-kiirguse põhjustatud pleekimise ja tuhmumise eest.
  • PPF kaitsekile on isetaastuv, mis tähendab, et väikesed kriimustused ja kahjustused paranevad soojuse mõjul ajapikku, hoides auto välimust uueväärsena pikka aega.
  • PPF kaitsekilet on lihtne puhastada ja hooldada. Seda saab pesta ja kuivatada nagu tavalist auto pinda ning see ei vaja erihooldust.
  • Auto, millele on paigaldatud PPF kaitsekile, säilitab oma edasimüügiväärtuse paremini kuna kerevärvile ei teki kahjustusi.
  • Kere kaitsmiseks kasutame ainult tuntud tootjate kilet nagu Xpel, UPPF, Lumar ja CarPro Immortal. Kilede tootjapoolne garantii, sõltuvalt tootest, on 5-10 aastat.

PPF värvikaitsekilet on saadaval läikiva-, mati- , mustrilise- ja toonituna ning erinevate omadustega nagu hüdrofoobsus, isetaastuvus jne.

PÖÖRAME TÄHELEPANU! Auto PPF kilega katmiseks ei tohi pindadel olla vigastusi! Parim aeg paigalduseks on siis kui auto on uus või värskelt värvitud (minimaalselt paar nädalat pärast värvimist).

Auto kiletamine

Auto kiletamine Xpel PPF kaitsekilega on parim valik neile, kes soovivad oma autot pikka aega heas seisukorras hoida. Selleks, et tulemus oleks parim, tuleb teatud faktoritele tähelepanu pöörata.

Kõige olulisemaks teguriks Xpel PPF värvikaitse kile paigaldamisel auto kerele, on auto laki seisukord. Parim aeg Xpel PPF kile paigaldamiseks on siis kui auto on uus ja sellel ei ole veel kriimustusi ja ega muid vigastusi.

Kui auto on juba kasutatud, peab enne PPF kile paigaldamist auto pinda poleerima. Poleerimisel eemaldatakse kriimustused ja muud vigastused, et valmistada ette ideaalne pind kile paigaldamiseks.

Seega parim aeg PPF kaitsekile paigaldamiseks on kohe uue auto ostmisel või pärast poleerimist. See tagab parima tulemuse ja pikendab teie auto värvipinna eluiga.

Полная оклейка автомобиля защитной пленкой
ÜLENI AUTO KILETAMINE
3000€ - 6000€
Auto esiotsa kiletamine
ESIOTSA KAITSE
1300€ - 2500€
Auto osaline kaitsekiletamine
KÕIGE MÕISLIKUM KAITSEPAKETT
2000€ - 3500€
Защитная плёнка мини пакет
MINI KAITSEKILEDE PAKETT
900€ - 1500€

Detailide kiletamine

Detailide kiletamine pakub võimalust teostada kaitsekiletamine vaid osaliselt. Kogu auto kiletamine tagab küll efektiivseima kaitse, kuid on ka suhteliselt kulukas. Seetõttu võib värvikaitse kilega katta vaid need osad, mis kõige rohkem vigastusi saavad. Sõitmisel saavad kõige rohkem vigastusi esistange, esituled, kapott, esitiivad, peeglid ning katus ja seda peamiselt lendavate kivide tõttu. Kasutuse käigus saavad tavaliselt kriimustusi ukselävepäkud (jalgadega), ukselingitagused (küüntega) ja tagastange pealne (asjade tõstmisel pagasiruumi).

AUTO KILETAMINE

SÕIDUKI KÕIGE HAAVATAVAMAD PIIRKONNAD

kaitsekile autole

Kui soovite pisidetailidele (ukselingitagused, stange kaitseriba, tuled jms) kilet ise paigaldada, siis meie esinduses on võimalik kiled mudelipõhiselt välja lõigata. Selleks pöörduge meie esindusse, kus saate valida välja sobivad kiled ning detailid, mida kiletada soovite. SIIN saate tutvuda olemasolevate šabloonidega. Kuna kaitsekiletamine nõuab mõningaid põhiteadmisi ja harjutamist, siis soovi korral saame ka õpetusi jagada. Samuti on meil olemas erinevad kiletamistarvikud, mida soovi korral soetada.

Infoks! Kile kaitseb autot piisavalt, et väiksemate avariide korral (kus tekivad vaid kriimud) ei ole enamjaolt vaja detaili üle värvida, vaid piisab kile vahetamisest.

Kruusavastane kile

Värvikaitse kile

Kruusavastane kile on valmistatud tugevast polüuretaanist ning see on väga vastupidav erinevatele välistingimustele. Kruusavastase värvikaitse kile paigaldamine on hea lahendus kuidas kaitsta auto küljekarpe kivitäkete eest.

Kruusavastase kile paigaldamine on lihtne protsess, mis ei võta palju aega. Kile lõigatakse välja kliendi automudeli šablooni järgi, mis tagab selle täpse sobivuse. Kile on läbipaistev ning ei muuda auto välimust.

Soovitame kruusavastast kilet paigaldada autodele, mis sõidavad tihti halvematel teedel (nt kruusateed) sest kile pakub auto kerevärvile pikaajalist kaitset ning säästab värvimise vajadusest.

NB! Kile võib katta ka keraamilise kerekaitsega, mis annab kilele maksimaalse vetthülgavuse ning isepuhastuva efekti.

Must PPF katusekile

Must PPF kaitsekile on toode tõelistele autofännidele kes soovivad oma autot tavapäraset põnevamaks disainida. Auto kiletamine musta PPF kaitsekilega annab võimaluse katta üksikuid detaile, moodustades täiesti uue värvidisaini ning kaitstes samal ajal pinda kivitäkete ja välisekeskkonna eest.

Lisaks sellele, et must PPF kaitsekile näeb efektne välja, on tal ka praktiline pool. Läikivmusta autovärvi on keeruline hooldada, kriimud on kergesti nähtavad ja veelaigud ei lakka kunagi. Must PPF kaitsekile, vastupidiselt tavalisele autovärvile, on väga sügava musta tooniga ja läikiv.

Must katusekile, detailide kiletamine

Must PPF kaitsekile on kaetud unikaalse iseparaneva kattekihiga, mille pinnale tekkivad kriimud paranevad soojuse mõjul iseenesest. See tähendab, et kiletatud pind on praktiliselt hooldusvaba. Pind ei vaja poleerimist, piisab vaid tavaliselt autopesust.

Infoks! Reljeefse katuse pinnale ei saa Musta PPF kilet paigaldada, kuna kile võib lahti tulla.

Kroomdetailide kaitse

Kroomdetailide kaitse on aktuaalne paljude automarkide (eriti luksusklassi) puhul, sest kroomitud pinnad on populaarsed disainelemendid.

Värvikaitse kile

Näiteks kroomitud liistud, ukselingid, aknaliistud, iluvõred jms.

Kroomdetailid on väga vastuvõtlikud tugevatele pesuvahenditele, mis põhjustavad kroomi tuhmumist. Enamasti ei saa kroomdetaile poleerimisega taastada, vaid peab need välja vahetama.

Tõhusaim viis kroomdetailide kaitmiseks, on nende katmine PPF kaitsekilega. Sõltuvalt eelistusest, on saadaval nii läikiva- kui ka mattpinnaga kilesid.

Infoks! Efekti saavutamiseks, on võimalik kroomdetailid ka musta kilega katta.

KAITSE KERE DETAILID
PPF KAITSEKILEGA -
HOIA VÄRV UUENA!

Auto ostmine on suur investeering, seega peaks autole pakkuma ka parimat võimalikku kaitset. PPF kaitsekile paigaldamisega kaitsete autovärvi vigastuste ja tuhmumise eest, säilitades auto väärtust ning head väljanägemist pikaks ajaks.

Broneerin aega konsultatsiooniks

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Osalise ehk üksikute detailide kiletamisele kulub tavaliselt paar tundi. Terve auto kiletamine, sõltuvalt auto suurusest, võib võtta aega kuni üks nädal.

PPF kile paigaldamine ei tohiks mõjutada teie auto garantiid, kuid soovitame enne konsulteerida oma auto müügiesindusega.

Jah, PPF kaitsekilet saab autolt eemaldada, kuid seda peaks tegema professionaal, et vältida teie auto värvkatte kahjustamist.

Jah, kaitsekile kaitseb teie autot linnu väljaheidete ja muude happeliste ainete eest, mis võivad autovärvi söövitada. Kuid sellegipoolest peab ka kaitsekilega autosid regulaarselt pesema.

PPF kaitsekile ja keraamiline kate on mõlemad väga tõhusad auto värvkatte kaitsmisel, kuid on omadustelt ning hinnaklassilt erinevad. Kaitsekile on füüsiline materjal, mis jääb värvikihi ning välistingimuste vahele, tõrjudes välistingimusi eemale. Keeraamiline kate on vedelal kujul määre, mis pärast pealekandmist kõveneb, moodustades lakile kaitsva kihi.

Auto kiletamise hind koosneb kile hinnaklassist, kile kulust ja tööle kuluvast ajast, samuti auto seisukorrast ja suurususest. Kile kulu tervele autole on 1200 - 2500.- (sõltuvalt auto pindalast ja valitud kilest) ja kiletamise maksumus on 2000 - 2500.-

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: