Klaaside
toonimine

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

KLAASIDE TOONIMINE

Klaaside toonimine ehk autoklaaside toonimine, on üks viise, kuidas muuta oma auto soliidsemaks ja hubasemaks. Toonkile paigaldamine annab autole ilusa efekti ning sellel on ka praktiline väärtus – see kaitseb tagaistmel reisijaid pimestava päikesevalguse eest.

Klaaside toonimine annab autole prestiižsema ilme, kuid muudab salongi ka märksa turvalisemaks. Esiteks muutuvad autosse jäetud esemed möödujaile märkamatuks. Teiseks, ei purune toonitud klaas löögi või avarii korral kildudeks vaid tekib lamineeritud klaasi efekt. Toonkile paigaldamine on kiire ja soodne võimalus, muutmaks oma sõidukogemus mugavamaks.

Klaaside toonimine

Klaaside toonimisel soovitame valida optimaalseima läbipaistvusega kile, et mitte liigselt nähtavust halvendada. Lisaks peaks klaaside toonimisel arvestama ka autojuhi sõidukogemust ja -kindlust. Autoklaaside toonimine vähendab nähtavust, näiteks pimedas tagurdamisel ilma tahavaate kaamerata.

Kuna klaaside toonimine muudab klaasid tumedamaks, siis võivad klaaside pinnalt muutuda nähtavamaks kriimustused. Siinkohal aitab klaaside poleerimine.

Siinkohal peame meelde tuletama, et Eestis ei ole sõidukite esiklaaside toonimine lubatud.

ATERMAALSE KILE PAIGALDUS

Atermaalse toonkile paigaldamine aitab säilitada autosalongi temperatuuri ning vältida liigset salongi kuumenemist. Atermaalne ehk päikesekaitsekile ei lase ultraviolettkiirgusel ja soojusel läbi klaasi tungida, seega on oma omadustelt parem kui tavaline toonkile.

Atermaalne kile on kaetud pihustatud grafiidikihiga, mis pärsib ultraviolettkiirgust ega lase soojusel auto salongi sisse ega sealt välja tungida. See võimalda

b kaitsta sõiduki salongi ülemäärase UV-kiirguse ja palavuse eest. Mõju on eriti tuntav siis, kui jätta sõiduk pikemaks ajaks avatud kohta otsese päikese kätte seisma. Temperatuurierinevus kiletatud sõiduki ja kiletamata sõiduki salongis võib ulatuda kuni 25 kraadini (C). Eriti tuntav on see vahe nahkpolstriga salongis. Istmed ei kuumene nii palju ega põleta katmata kehaosi.

Atermaalse toonkile paigaldus

Atermaalset kaitsekilet on saadaval erinevates värvitoonides (violetne, sinine või pruunikas). Saavutamaks maksimaalselt hea tulemus, siis kasutame klaaside toonimisel ainult premium klassi Xpel Prime seeria kilesid.

Valikus on näiteks :

  • Xpel Prime XR Plus kile, mis tõrjub kuni 98% soojuskiirgusest ja 99% UV kiirgusest.
  • Xpel Prime XR kile, mis peatab kuni 88% soojust ja 99% UV kiirgusest
  • Xpel Prime HP, mis peatab kuni 46% soojusest ja 99% UV kiirgusest.

Infoks: Atermaalse kile paigaldusega auto esiklaasile säästate ka auto kliimaseadet, sest temperatuuri normaalsena hoidmisega pole vaja kliimaseadet nii palju kasutada.

TOONKILE EEMALDUS

Toonkile eemaldus võib tunduda lihtsa tegevusena – lihtsalt haara servast ja tõmba. Tegelikkuses on vaja toonkile eemaldamiseks samasuguseid oskusi, kui selle paigaldamiseks.

Toonkile eemaldamise käigus võib klaas, salong või isegi sõiduki kere vigastada saada. Kui proovida kilet ise mõne terariistaga lahti koorida, võib klaasi tõsiselt kahjustada, mis toob kaasa veelgi suuremaid kulutusi. Sama on ka ajakuluga. Omal käel toonkilet eemaldades, kulub kordades rohkem aega kui professionaalidel.

Ei maksa unustada, et Eestis on keelatud liigelda sõidukiga, millel on tumedaks toonitud esiklaas. Seega, kui olete juba saanud hoiatuse või sõidukiga ei õnnestunud läbida tehnoülevaatust, siis aitame Teil toonkile eemaldada.

Meil on aastatepikkune toonkilede paigaldamise ja eemaldamise kogemus. Me eemaldame toonkile kvaliteetselt, et sõiduki kere, uksepolstrid ega klaasid ei saaks vigastada.Toon

ILU LÄBI TOONIMISE:
FUNKTSIONAALSUS
JA STIIL

Avastage uusimad autoklaaside toonimise tehnoloogiad, mis pakuvad suurendatud mugavust ja privaatsust, UV-kaitset ja teie sõidukile stiilset, kohandatud välimust

Aja broneerimine

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

See on seotud veelahuse kasutamisega kilede paigaldamisel. Plekid kaovad 1-2 nädala jooksul pärast kile täielikku kuivamist. See tähendab, et kiled paigaldatakse klaasidele märjalt - kile alla pihustatakse spetsiaalne veelahus, seejärel paigaldatakse kile klaasile ja vesi eemaldatakse kile alt spaatli abil. Laigud tekivad sellest, et vesi jääb osaliselt kile alla ja kuivab sealt paari päeva jooksul. Kuivamise kiirus oleneb temperatuurist. Aknaid võib avada alles siis, kui laigud on kadunud.

Hoolikal kasutamisel võib kvaliteetne kile kesta 10 aastat või kauemgi. Enamasti tekib kile vahetamise vajadus pigem sellest, et kile pinnale tekitatakse mehaanilisi kahjustusi.

Soovitatakse kasutada õrnu puhastusvahendeid, vältida abrasiivseid tööriistu ja olla ettevaatlik, et mitte kilet kriimustada.

Jah, kuigi soovitav on pöörduda professionaalide poole, et vältida võimalikke kahjustusi. Kile eemaldamisel võib klaasidele jääda kile liim, kui seda ei eemalda, siis on takistatud klaasi liikumine üles-alla. Klaasidele jääb liim tuleb kindlasti eemaldada, kuna klaasitõstuki komponendid või mootorid võivad ülekoormuse puhul katki minna.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: