Põranda
müraisolatsioon

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

Põranda müraisolatsioon

Põranda müraisolatsioon ehk mürasummutus – põrand on üks kõige probleemirohkemaid kohti sõidukis. Selle kaudu jõuavad salongi sõidu ajal tekkiv rehvimüra ning rataste pöörlemise tõttu ülespaiskuvate kivikeste, liiva ja vee põhjustatud helid. Pealegi on autopõhi seotud kere kaudu selliste müra- ja vibratsiooniallikatega nagu mootor, käigukast, rattakoopad ja muud vedrustuselemendid. Tulemusena täitub autosalong väliste helidega, mis on eriti intensiivselt tuntavad kehva teekatte või suure kiirusega sõidu korral. 

Probleemi lahenduseks on kvaliteetne mürasummutus – Comfortmats, mis mitte ainuüksi ei vabasta teid mürahäiringutest, vaid vähendab ka sõiduki soojusvahetust ümbritseva keskkonnaga.

Põranda müraisolatsioon (mürasummutus) on eelnevatest kõige aeganõudvam töö. Töötlusele kulub vähemalt üks tööpäev, kuna põranda müraisolatsiooni paigaldamiseks tuleb sõidukist eemaldada istmed, ukse lävepakkude plastikust katted, erinevad küljepaneelid ja keskkonsool. Mööda sõiduki põrandat on veetud paljud juhtmed, samuti erinevad juhtplokid ja süsteemid, siis tuleb lisaks eelnevale, eemaldada ka palju teisi detaile.

  • Alustuseks võtame salongist välja eesmise ja tagumise istmerea ning demonteerime ettevaatlikult põrandakattepaneelid. Seejärel puhastame ja rasvatustame metallpinnad.
  • Esimese kihina paigaldame vibratsioonineeldematerjali, mille eesmärk on summutada autosalongi põranda omavõnkesagedust.
  • Teise kihina kanname peale müraneelde- või soojusisolatsioonimaterjali olenevalt sõiduki konstruktsiooni tehnilistest eripäradest.
  • Kolmanda kihina paigaldame helitõkkekihi. Ükski põrandale kinnitatavatest kihtidest ei ima endasse niiskust. Peale selle kaitsevad need kihid auto põhja korrosiooni tekkimise eest.
  • Pärast müraisolatsioonikihtide paigaldamist paneme oma kohale tagasi kõik põrandakattepaneelid ja istmed.
Kui autosse paigaldada põranda müraisolatsioon, ehk mürasummutus, siis tuleb auto põhjavaip eemaldada, see on hea võimalus samaaegselt teostada ka salongi keemiline puhastus.

Hea teada ! Vastavalt sõiduki eripäradele, ei pruugi olla võimalik täielik mitmekihiline müraisolatsiooni paigaldamine 100%liselt. Seda seetõttu, et kõik detailid ei pruugi vastasel korral oma kohale tagasi mahtuda.

VAIKUS ON
KULDSÕNA

Mürasummutusteenus on loodud selleks, et pakkuda sulle rahulikumat ja mugavamat sõidukogemust. Spetsiaalselt valitud materjalid, nagu akustilised vahud ja vibratsiooni summutavad kiled, aitavad vähendada väliste müraallikate mõju, muutes sinu sõidu vaiksemaks ja nauditavamaks.

Palju maksab?

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Tööaeg sõltub auto margist, mudelist, kaetavate pindade suurusest ja soovitud tulemusest. Keskmiselt kulub 8 kuni 16 tundi.

Kuigi mürasummutus vähendab oluliselt tee müra, ei eemalda töötlus kõiki helisid täielikult. Eesmärk on luua palju vaiksem ja mugavam sõidukeskkond.

Enamikul juhtudel ei tohiks korralikult paigaldatud mürasummutus tühistada auto garantiid. Siiski on soovitatav kontrollida auto tootja või müügiesinduse poliitikat seoses järelturu muudatustega.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: