Lennuki
sisepuhastus

TEENUSTE LIIGID

LENNUKI SISEPUHASTUS

Lennuki interjööri koristamine ja puhastus jaguneb alati sügavpuhastuseks ning kergeks puhastuseks. Kiirkoristus seisneb tolmu pühkimises ning prügi eemaldamises ning kergelt määrdunud pindade puhastamises, samas kui sügavpuhastus eeldab pindade pesemist, (võimalusel) plekkide eemaldamist ning tekstiilpindade keemilist puhastamist. Lennuki interjööri kerge puhastamine seisneb tolmuimejaga koristamisest ning illuminaatorite pindade ja klaaside lapiga puhastamisest. Reisija usaldus ei sõltu lennuki margist ega suurusest, vaid interjööri seisukorrast, selle puhtusest ja korrast. Tööde maksumuse kujundab ühe või teise töö teostamiseks kulunud aeg ning iga juhtumit vaadeldakse eraldi. Ühe tunni hind on 35 € ning see sisaldab kõiki vajalikke materjale. Kõik puhastusvahendid on sertifitseeritud lennukites kasutamiseks.
!!!!!!!!!!!!

Nahkistmete puhastus

Lennukiehituses kasutatavad nahkistmed on valmistatud väga kvaliteetsest nahast, kuid nende pikaealisuse tagamiseks on vajalik pidev hooldus. Esimeseks naha määrdumise tundemärgiks on selle läikimine, kuna istmetel kasutatav nahk on algupäraselt reeglina matt. Teiseks tunnuseks on mugavus − kui te kleepute istme külge pärast poole tunni pikkust istumist, siis see tähendab, et istme nahkkate ei ima niiskust. Kommertslennukitel on intensiivse kasutamise korral vajalik vähemalt 2 korda aastas teostada nahkistmete sügavpuhastust. Just pikkade lendude puhul määrdub nahk väga kiiresti ning kui selle puhastamist higist, rasvadest ja mustusest ei teostata õigeaegselt, siis tekib üsna kiiresti vajadus värvikihi taastamise järele. Era- ja ärilennukites on kasutamise intensiivsus mäFtrksa madalam, kuid kliendi nõudlus mugavusele tunduvalt kõrgem. Puhas ja töödeldud nahk on pehme, mugav ja soliidne. Naha puhastamise ja töötlemise hind kommertslennukitel on 8 €/PAX koha kohta, ärilennukitel – 20 €/1 istekoht. Töid teostatakse nii Tallinna lennujaamas (on olemas vajalikud läbipääsuload), aga ka väljasõitudel teistesse lennujaamadesse. Väljasõidu puhul kannab tellija transpordikulud edasi-tagasi suunal, vajalike materjalide transpordikulud ning majutuskulud tööde teostamise ajal.
!!!!!!!!!!!!

Turvavööde puhastus

Turvavöödel on suur töökoormus ning nad määrduvad väga kiiresti. Iga reisija jätab turvavöödele neid käega katsudes suure hulga mikroobe. Sellele lisanduvad ka võimalik toidu ja jookidega määrdumine. Kui turvavööd ei puhastata pikka aega, siis tekib neile kätel olevast rasust ja pHst lõhn, mis on lennuki salongi sisenedes hästi tuntav. Oluline on turvavöösid perioodiliselt puhastada. Seda eriti tumedat värvi turvavööde puhul, kuna nendelt ei paista mustus nii hästi välja kui heledate turvavööde puhul. Turvavööde puhastamist teostatakse ainult TLN ja tööde maksumuseks on 4 € ühe turvavöö paari kohta.
Oluline! Turvavööde üldine seisund on väga oluline ohutusfaktor ning seetõttu tohib turvavöösid puhastada ainult lubatud vahenditega ning protseduure järgides. Väärate puhastusvahendite kasutamine võib põhjustada turvavöö muutumise kasutuskõlbmatuks!

Vaipade puhastus

Intensiivse kasutamise korral vajab vaip põhjalikumat puhastamist ning kõige efektiivsemaks meetodiks on vaipkatete pesu. Vaipade pesu teostatakse eritehnikaga ning sellele järgneb kuivatamine.Vaipkatte pesemine võtab keskmiselt aega 48 tundi. Sügavpuhastuse hind arvutatakse puhastamisele eelneva üldkaalu kilogrammide arvu järgi ning maksab 7 €/kg (Boieng 737-300 vaip kaalub ligikaudu 110 kg, Airbus 320 vaip ligikaudu 160 kg).
Tähelepanu! Sügavpuhastuse ning kuivatamise jaoks tuleb vaip lennukist eemaldada.

Tekstiilide puhastus

Lennukites on vähe tekstiile – nendeks on istmekatted ning kardinad. Sõltuvalt lennuki istmekatete materjalidest pakume istmekatete kuivpuhastust või katete, kardinate ja teiste detailide pesu. Reeglina on kõik tekstiildetailid lennukist kergesti eemaldatavad ning sel juhul ei ole puhastamisel mingisuguseid takistusi. Kuivpuhastus toimub kiiresti, kuid selle käigus pole võimalik eemaldada sööbinud plekke. See sobib ideaalselt juhul, kui on vaja kiiresti värskendada suurt hulka esemeid. Reeglina on nendeks lennusaatjate istmete katted või kardinad. Pesu sobib ideaalselt juhul, kui oluline on tulemus ning pole ajalist piirangut. Puhastusteenuse maksumus sõltub kaalust, kuna materjalid on erineva tihedusega ning võivad olla ka mitmekihilised. Ühe kg tekstiili puhastamine maksab 6 € ning teenus on saadaval ainult TLN.
NB! Juhul kui istmekatetel esineb pisemaid vigastusi, siis võime puhastuse ja pesu käigus teostada ka katete parandamist.

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: