Auto
poleerimine

TEENUSTE LIIGID

Hinnapäring

AUTO POLEERIMINE

Auto poleerimine ehk auto kere poleerimine on autolaki pindmise vigastatud kihi õhemaks töötlemine, et eemaldada kriimustused. Selleks kasutatakse erineva abrasiivsusega poleerpastasid ja erineva tugevusega poleerkettaid. Poleerimismeetodid jagunevad : Läigestamine, taastav poleerimine ja süvapoleerimine.

auto poleerimine

Esimene etapp auto poleerimisel on põhjalik autopesu. Sõiduki pinnalt tuleb eemaldada aja jooksul kogunenud pigi, lendmetalli osakesed, putukate plekid ja pori. Seejärel töödeldakse kogu sõiduki kere puhastussaviga, see eemaldab pinnale jäänud pesematu mustuse. Seejärel saab hinnata sõiduki seisukorda ja valmistuda poleerimiseks.

Poleerimise teel on võimalik eemaldada  90 – 95% autolakile tekkinud kriimustustest, mis annab sõidukile oluliselt sügavama läike ja siledama pinna. Kriimudele, mis on läbinud auto värvkatte, saab teostada värviparanduse.

Olenevalt sõiduki vanusest ja kasutustingimustest, kuluvad autode pinnad erinevalt. Seetõttu on kriimustuste ja vigastuste eemaldamiseks mitmesuguseid meetodeid ja lähenemisviise.

Läigestav poleerimine

Läigestav poleerimine sobib uuematele või heas seisukorras autodele mille välispind on veel heas seisukorras, kuid nähtavale on tulnud kergemad kriimustused ja laigud.

Auto kere poleerimine ehk läigestav poleerimine eemaldab pindmised kriimustused, annab värvile sügavust ja läiget ning tekitab lakile kaitsva kihi. Antud auto poleerimine on üheastmeline ehk selleks kasutatakse ühte peeneteralist poleerpastat ja pehmet poleerimisketast.

Antud teenus ei sobi tugevate kriimude eemaldamiseks, vaid pigem särava efekti ja kaitse andmiseks (nt keraamilise kaitse või autovaha paigaldamise eeltööna). Poleerimiseks kasutame kvaliteetseid CarPro poleerimispastasid. Läigestavaks poleerimiseks või keraamilise kaitse nakkepinna tekitamiseks on parim toode CarPro Essence.

Oluline! Pärast poleerimist tuleks auto katta kerekaitsevahendiga (nt autovaha või keraamilise kaitsega).

Taastav poleerimine

Taastav poleerimine on sobilik, eemaldamaks autolakilt tugevamaid kriime, ämblikuvõrku meenutavaid moodustisi ning sissesööbinud mustuse jälgi (lindude väljaheited, putukad jne). Antud poleerimisteenus on kõige populaarsem, kuna hinnatase, ajakulu ja lõpptulemus on heas tasakaalus. Suurem osa auto kriimustustest saab eemaldatatud ja saavutatav läige ning värvi sügavus teeb meele rõõmsaks.

Kere poleerimine

Antud auto poleerimine on kaheastmeline ehk tööks kasutatakse kahe erineva abrasiivsusega pastat ning poleerimisketast. Esimesel astmel eemaldatakse pinnalt kriimustused, seejärel teostatakse korrigeerv poleerimine lõppviimistluspasta ja poleerimispadajaga, mis eemaldab pinnalt hologrammid ja virvendused. Olenevalt laki seisukorras, eemaldab taastav poleerimine 70-80% kriimustustest.

Infoks! Poleerimine ei eemalda kivitäkkeid ja sügavaid kriimustusi, mis ulatuvad kruntvärvi või metallini.

Süvapoleerimine

Kõige põhjalikum auto poleerimine ehk süvapoleerimine on kõikidest poleerimistest kõige põhjalikum ja efektiivsem. Süvapoleerimine on kolmeastmeline ning selleks kasutatakse kolme erineva abrasiivsusega pastat ja poleerimisketast. Süvapoleerimine on eelnevatest kõige ajamahukam ning sobib tugevamate kriimustuste eemaldamiseks. Arvestama peab vaid värvikihi paksusega, sest see määrab antud töö võimalikkuse.

Süvapoleerimine eemaldab 90-95% kriimustustest, mille tulemusena muutub auto pind peegelsiledaks ning näeb välja nagu uus. Kui lakikihi paksus võimaldab, siis on võimalik teatud aladele teostada ka vesilihvimine. Lihvimise teel on võimalik eemaldada laki struktuuri konarused. Samuti saab eemaldada ka värvi sees olevad tolmutäpid ja muu sellise. Sügavate kriimustuste eemaldamiseks sobib väga hästi CarPro Ultracut poleerimispasta. Tooted on müügil nii meie e-poes kui ka esinduses koha peal. Auto kere poleerimine kvaliteetsete toodetega, tagab parima tulemuse!

Kuna auto poleerimine eemaldab pinnalt vigastused, kriimustused ja sissesööbinud jäljed, siis tuleks auto pinnale kanda ka kaitsekiht. Kaitsekatteid on saadaval erineva tugevusastme ja püsivusajaga. Lähemalt tutvumiseks, vajutage järgnevatele valikutele:

Tähtis! Süvapoleerimiseks peab auto lakkvärvi kihi paksus olema üle 85 mikroni!

ANDKE OMA
AUTOLE UUS ILME

Poleerimine parandab teie autokere väiksed iluvead. Kriimud, laigud ja tuhmus on unustatud - teie auto särab nagu ei kunagi varem!

Aja broneerimine

Sagedamini
esitatavad
küsimused

Soovitame vaadata enim esitatud küsimusi ja ehk leiate oma küsimusele vastuse. Saatke meile oma küsimus ja kui see on huvitav või populaarne siis postitame koos meie vastusega siia.

Poleerimist peaks teostama regulaarselt, näiteks läigestavat poleerimist võib teha 1-2 korda aastas. Sellist poleerimist peetakse "pehmeks" ja see ei mõjuta peaaegu üldse värvikihi paksust. Süvapoleerimist tehakse harvem ja vastavalt vajadusele, et mitte liialt lakikihti kulutada.

Kui autot on regulaarselt poleeritud, piisab reeglina vaid läigestavast või taastavast poleerimisest. Kui autot on poleeritud harva või üldse mitte, peab tõenäoliselt tegema süvapoleerimise. Täpsema hinnangu saamiseks, pöörduge meie spetsialistide poole.

Poleerimisega on võimalik eemaldada väiksemaid ja suuremaid kriimustusi. Ainsad kriimustused, mida poleerimisega ei eemalda, on kriimustused mis ulatuvad auto kruntvärvi või metallini. Lakil olevad kriimustused on enamasti võimalik täielikult eemaldada või oluliselt vähemnähtavaks töödelda.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: