IRON-X AUTOPESU

Põhjalik lähenemine mustusele

Iga autoomanik, kes on vähemalt korra elus oma sõidukit pesnud, teab, et täiuslikku puhtust on küllaltki raske saavutada.

Mitmekordsed leotamised keemiaga ja väsitavad ning ajakulukad katsed selleks, et pinnasesse sööbinud mustusest lahti saada, ei anna reeglina oodatud tulemusi. Iron-X autopesu eeliseks on põhjalik lähenemine igat tüüpi mustuse vastu.

Sõiduki kasutamise käigus kihistub autokerele erinevat liiki mustust, mis kõik nõuavad individuaalset käsitlemist:

  • Tolm, liiv ja pori kinnituvad autokerele ja -velgedele ning neid saab eemaldada vaid survepesuga. Kasutades muid pesuvõtteid, kahjustub pind ning neid kahjustusi parandab vaid süvapoleerimine.
  • Pigi, putukate plekid, puuvaik ning rasvad (kütus, õli, heitgaasid) koos tolmu ja liivaga tekitavad auto pinnale tugeva tsemenditaolise kihi. Selliseid plekke saab lahustada vaid spestiaalse keemiaga.
  • Piduriklotside, -ketaste ja naastrehvide kulumisel tekkiv lendmetall kinnitub autovärvile ning võib heledal autol näha välja kui rooste. Spetsiaalne Iron-X keemia lahustab metallipuru, muutes selle lillaks ning mahapestavaks.
  • Happevihmad, oksiidid ja soolad kogunevad autokerele ja velgedele, söövitades pinda ning tekitades korrosiooni. Kuivades tekitavad nad oksiidilise kihi, mis nõuab korralikku mehaanilist eemaldamist. Ka pestud autokere pind võib tunduda kareda ja krobelisena. Kõik lahustamatud osakesed saab eemaldada spetsiaalse plastiliinile sarnase ClayBar puhastussavi klotsiga.
  • Valuveljed vajavad erilist tähelepanu kuna piduriketaste ja -klotside kulumisel tekkiv tolm seguneb pori, tolmu ja liivaga ning kinnitub tugeva kihina. Tüüpilised pesemismeetodid on sellistes olukordades enamasti võimetud. IronX lendrooste eemalduse eriline tehnoloogia on võimeline seda kihti lahustama.

NB! Iron-X – lendrooste eemaldus on soovitatav teostada enne vahatamist, nanokaitse või keraamilise kerekaitse paigaldamist. Pealispinna ideaalne puhtus aitab kaasa kvaliteetsele kerekaitse paigaldamisele ja selle püsivusele.

SMARTSERVICE Tallinn OÜ
Reg.no 11626464
VAT no EE101293486

Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri
alevik, Tähnase tee 1, 75312
Email: info@smartservice.ee

Copyright © Uus vebileht 2021.
All Rights Reserved.

Kontaktivorm

Soovin kasutada eripakkumiste

Soovin konsultatsiooni - TASUTA

Broneeri aeg

Saada endale postiaadressile

УВАЖАЕМЫЙ КЛИЕНТ,

Для бронирования времени заполните форму, после чего мы свяжемся с Вами, чтобы договорится о удобном для Вас времени.

Благодарим,
команда SMARTSERVICE

* обозначенные поля обязательны для заполнения

ПРИ ВОЗНИКНОВЕНИИ ВОПРОСОВ ЗВОНИТЕ:

ПН-ПТ 9.00-18.00

тел. 6 803 500,

Выберите представительство:

HEA KLIENT,

Aja broneerimiseks täitke vorm, misjärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida Teile sobiv aeg.

Aitäh
SMARTSERVICE meeskond

* märgitud väljad on kohustuslikud

KÜSIMUSTE ESITAMINE:

E–R 9.00–18.00

Tel. 6803500

Valige kontor: