PLASTIKU TAASTAMINE

Tänu spetsiaalsele tehnoloogiale on plastiku taastamine kiire ja soodne. Taastada saab kõiki salongi detailide pindu, olgu see siis kõva plastik, puit või vinüül, säilitades detailide originaalsust ja Teie auto väärtust.

  • Kõrvaldame autosalongis erinevaid defekte.
  • Taastame detailide originaalse struktuuri.
  • Taastame sügavalt kriimustatud pinnad.
  • Kõrvaldame suitsuotsast põhjustatud põletusjäljed.
  • Kõrvaldame auto lisadetailide mahavõtmisel kinnituskohtadest paistma jäänud kruvidest tekitatud vigastused.

BRONEERI AEG

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Plastiku parandus


KRIIMUDE EEMALDUS

Kriimustused salongi plastikdetailidel on kõige levinum vigastuste liik, mis võib tekkida ka kõige ettenägematutele kohtadele.

kriimude eemaldaminePlastikdetailidele võivad kriimustused jääda ka kõige väiksematest mõjudest. Auto kasutamisel saavad enim kannatada plastikkaitsed ustel ja ustelävedel.

Selliste vigastuste restaureerimisprotsessis kasutatakse mitmesuguseid tehnoloogiaid, kuna erinevate plastikute (nt. PP, ABS, PO, PT jne.) omadused varieeruvad.

Kõva plastiku sügavate ja teravate kriimustuste korral tuleb kriimustused täita. Pisemad vigastused pindmiste kriimustuste näol saab reeglina kõrvaldada spetsiaalse plastiku värvi abil.

BRONEERI AEG

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Hea teada: Autodes on plastik käega katsudes kõva. Kui kriimustused tekkisid „pehmele” plastikule, siis on ilmselt tegemist vinüülkattega. Vaata “Vinüüli parandus”


VÄRVI KULUMINE PLASTIKULT

Plastikust detailide katete kulumine on tavaline protsess auto intensiivsel kasutamisel. Reeglina räägib see auto suurest läbisõidust!

varvi kulumine plastikultPlastikdetailid autosalongis on vahel kaetud „kummeeritud” katetega või värvitud dekoratiivvärvidega, andes salongile elegantse välimuse.

Intensiivse kasutamise korral võib kate kuluda, mida saab detaili värvimisega taastada. Kummeeritud kattega detaile võib värvida küll, kuid kummiefekti ei ole võimalik taastada. Eriti kehtib see rooli dekoratiivsete detailide ja uste sisemiste käepidemete kohta. Kui on vaja 100%-st vastavust esialgsele seisundile, siis tuleb kulunud detail vahetada uue vastu.

BRONEERI AEG

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Tähtis teada: Sageli ilmneb värvi hõõrdumine või katte kulumine just diiselmootoritega autodel, kuna kätele sattunud diiselkütuse osakesed kanduvad üle plastiku pinnale. Seetõttu kasutage auto tankimisel alati kindaid!


SÜGAVAD KAHJUSTUSED

Muljumised ja kriimustused „kõval” plastikul on sageli esinevad vigastused salongi detailidel, mis alandavad auto hinda. Plastiku taastamine on üks punkt, mis lisab autole turuväärtust.

sügavad kriimud plastikulAutouste lävele või polstrile tekivad hõõrdumised ja muljumised sageli jalatsitest. Pagasiruumis tekivad kahjustused kinnitamata kaupade vedamisel.

Sügavate muljumiste ja hõõrdumiste taastamine nõuab aega. Lõplikuks viimistluseks selliste vigastuste remontide korral on detailide värvimine vastavalt teiste detailide värvitoonile.

BRONEERI AEG

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Tähtis teada: Peale selliste vigastuste taastamist ei tasu kohe proovida sellise värvi tugevust, kuna mitte ükski värv ei imendu plastikusse ja värvitud detaili kuivamine võtab aega isegi paar nädalat.

KIIRETE KÜSIMUSTE KORRAL HELISTA

E-R 9.00 – 18.00

Tel. +372 6 803 500

SOOVID ISE PLASTIKUT VÄRVIDA JA PARANDADA?

Vajuta siia ja leia sobiv toode meie e-poest.